Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatalkoru vagyok (17) írhatta...

Fiatalkoru vagyok (17) írhattak a korom miatt magas rizikófaktor a kiskonyvbe?

Figyelt kérdés
És valaki tudna segíteni hogy ez pontosan mit jelent?

2017. jan. 18. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem tudom hogy ez a besorolás oka-e. De nem jelent sokat, csak annyit, hogy nem bégezheti szülésznő a zerhesgondozásod, mindenképp orvos kell.
2017. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊
2017. jan. 18. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért.


"A terhesgondozást problémamentes (vagy, ahogy a szabályozás fogalmaz: alacsony kockázatú) terhesség esetén szülés-nőgyógyász szakorvos vagy szülésznő végezheti, míg a magas rizikójú terhességeknél kizárólag szakorvoshoz járhat a kismama. Az újdonság tehát az volt, hogy - ha a körülmények ezt lehetővé teszik - szülésznőhöz is járhat a babát váró anyuka.


Más a helyzet a magas kockázatú terhességeknél. Magas rizikót jelent többek között az édesanya kora, amennyiben 40 éves kor feletti vagy 18 évesnél fiatalabb, de természetesen számos betegséget is meghatároz az orvosi protokoll azokra az esetekre, amikor az orvosi gondozás jöhet csak szóba a terhesség alatt. "

[link]

2017. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a korod miatt írták, de ne aggódj, ez nem jelet valódi rizikót, csak a protokoll miatt írják!
2017. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti hogy veszélyeztetett terhes vagy!!! Nem csak a korod miatt lehetsz veszélyeztetett terhes hanem ha van valami betegséged akkor is
2017. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Autoimmun betegségem van,de azt mondtak ez nem fog befolyásolni semmit..
2017. jan. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!