Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes terhes vagyok, több...

11hetes terhes vagyok, több mint egy hónapja be van dugulva az orrom, nem vagyok meg fázva, nem vagyok nem is voltam beteg, allergia, de eddig sosem volt ilyen tünetem. Létezik hogy a terhességgel függ össze?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Semmi köze hozzá.. Csak annyi hogy terhesség alatt le gyengül az immunrendszered ilyenkor fogékonyabb az ember lánya minden nyavalyára. Gyógyszertárban lehet kapni tengersós orrspray-t azt lehet használni vagy otthon a sós vízes gargalizálás illetve inhalálás ki tisztítja a légutakat. Boldog babavárást 😍
2017. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az inhalálást nem próbáltam de ma ki fogom,köszi a tippet! Orrsprayt lassan 2hete használom, átmenetileg segít, tudok aludni meg napközben "létezni" de állítólag nem szabad sokáig használni.A beszédem érthetetlen,sem inni sem enni sem aludni nem tudok annyira eldugul az orrom :( rettenetes komolyan
2017. jan. 21. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Az egyik kevésbé ismert terhességi tünet, akár az orrvérzés is normális időnként. A vérbőség miatt megduzzadnak a nyálkahártyák -az orrnyálkahártya is- ettől nem kapsz jól levegőt rajta. Ez is olyan, mint a többi tünet: van akinél jelentkezik, van akinél nem... Nálam is van, bár most már nem olyan zavaró, mint a 6-10.heteken, időnként vérzik is. Ellenben egyszer sem voltam rosszul, nem volt szagundorom, mert nem éreztem semmit. Inkább ez legyen!
2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, ahogy előttem is írták a vérbőség miatt. Nekem az elején volt, most pedig a végén is van. Szépen horkolok is miatta, nagyon nőies :D
2017. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a pontos magyarázat:


[link]

2017. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez terhességi tünet, időnként nekem vérzik is picit az orrom. Tengervizes orrspray-t használok néha, de a duguláson nem segít, csak talán a vérzés gyakoriságát csökkenti.
2017. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huuu hát nem igazán hittem hogy valóban köze lehet hozzá,azt hittem csúnya oltást kapok majd ezért....én sem szagot sem ízeket nem érzek :/ főzzünk igy a családnak 😁 köszönöm a válaszokat mindenkinek
2017. jan. 21. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes korom óta be van dugulva. Nem is annyira ritka terhes tünet. Nappal már tudok létezni, esténként fújok bele csak orrspray-t.
2017. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!