Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öltözködési problémák, mi...

Öltözködési problémák, mi szégyen és mi nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem arról akarok kérdezni hogy mi áll jobban hatalmas pocival, sokkal kinosabb a helyzetem. Most 31 hetes vagyok és kb. 4-5 hete inkontinenciám van, ennek régebbi oka van és nem tudok tenni ellene semmit. Munkahelyemen kénytelen vagyok Tena betétet hordani, ami eddig elég egyszerű volt, egy hosszú pulcsival egy derékre kötött szvetterrel el tudtam rejteni de mostanában nagyon meleg van, szinte 30 fok van a munkahelyemen és nagyon nehezen tűröm ezt a hőt. Van két kismama nacim ami nagyon kényelmes és vékony is de ha ezeket hordom hát mindenki látja a betétemet, főleg a fenekemen látszik, olyan mintha pelenkám lenne ( valójában az is). Tudom a terheseknek mindent szabad de engem nagyon zavar a tudat hogy mindenki látja amit nem kéne. Volt valaki hasonló helyzetben?
2010. máj. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ujjatlan bő tunika megoldja a gondod . én kifejezetten szeretem még most is pedig nem is vagyok terhes :) .
2010. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyaban biztosan nem latszana a betet es a melegben meg kenyelmesebb is, mint a nadrag.
2010. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú, popsi alá érő felső.

De ha tudsz nyugodtan menj táppénzre!

Boldog babavárást!

7 hónapos kislány anyukája

2010. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bő, lezser de nőies felsők. Esetleg kismama bandázs, de az is passzos (viszont jó szolgálatot tesz)
2010. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!