Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas, vékony kismamák,...

Magas, vékony kismamák, mikortól kezdett látszani a hasatok? A végére mekkora lett?

Figyelt kérdés
Esetleg mekkora lett a babátok ha már szültetek?
2017. jan. 23. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

172 cm, 58 kg voltam terhesseg elott.

A kolleganom mar 11 hetesen kiszurta, amikor még nem jelentettem be a terhessegemet, hogy van hasam (elotte teljesen lapos volt)

Szoval nekem mar akkor lathato volt, viszont kb. 20 hetes koromig nem volt feltuno, korhazba kerultem vesegorccsel es azt kerdezte a tobbi kismama, hogy te terhes vagy!? ...

Nagy babaim lettek, az elso 4 kg-mal, a masodik 3,75 kg-mal szuletett, de a ferjem es en is hasonloan nagy sullyal szulettunk.

2017. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem tartok a végén, 26. héten vagyok :) de 176 magas és 55 kg-al kezdtem, eddig szinte semmit nem híztam (szó szerint) és nem is nagyon látszik, csak ha nincs rajtam ruha. :) nincs nagy pocakom, de nem is mondják nagy babának. egyébként nagyjából 20 hetesen kezdtem észrevenni én is hogy növöget a pocak :)
2017. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

174 cm és 53 kg vagyok.

Az első terhességnél hamarabb kezdett látszani, kb. 16 hetesen már volt pocim és kismama nadrágot hordtam. 2. terhességnél kb. 20 hetesen volt ugyanez. Első kisfiam 3900 gr-mal, 2. kisfiam 4100 gr született. Egyáltalán nem volt nagy hasam, könnyen mozogtam az utolsó percig.

2017. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

170cm és 59kg voltam terhesség előtt. A barátnőm 6hetesen közölte velem, hogy terhes vagyok, ne is tagadjam, nagyon látszik. Ekkor még csak egy pozitív tesztem volt, orvoshoz ez után mentem. A szűk csáládnak 6+4 hetesen mondtuk el. Mindenki mondta, hogy sejtették, mert nagyon látszik, máshogy nézek ki. (biztos a hormonok miatt) Szerettem volna a 12.hétig titokban tartani, de nem sikerült. 10hetesen már az egész falu tudta, annyira látszott rajtam a változás.

De úgy igazán nagy hasam hirtelen lett kb a 30.hét környékén. De hátulról semmi nemlátszott, nem sokat híztam, csak a hasam volt nagy. Hamarabb született a babám, 36+6 hétre. 2850g és 50cm volt.

Szerencsés vagyok, már két héttel a szülés után semmi nem látszott rajtam, nem maradtak plusz kilók. Pedig 12kg-híztam összesen, de mondjuk a végére nagyon vizes lettem.

2017. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
170 cm magas vagyok es 58 kg voltam terhesseg elott. Ikreket vartam. A 14. heten kezdett el latszani, de csak akkor, ha nem volt rajtam ruha. ruhaban a 20. het kornyeken volt mar nagyon feltuno. 8 honaposan szultem es akkora hasam volt, mint egy 9 honapos terhesnek 1 babaval.
2017. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! :)
2017. jan. 23. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

178 cm 62 kg.

En edzettem rendszeresen, izmos vagyok, eros a hasfalam.

Rajtam az elso gyereknel 25 hetes korig szinte semmi sem latszott, max mi lattunk valtozast ruha nelkul. A masodik babaval is kb ez volt, 23 hetesen legalabbis meg van olyan fotom, amin teljesen lapos a hasam szuk ruhakban is.

Nekem 30. het utan volt feloltozve is kismama kinezetem, de nem lett hatalmas hasam a vegere sem, a gyerekek pedig jo sullyal szulettek (3,5-4kg kozott, 56-57 cm-rel).

Dolgoztam sokaig, szules elott par hettel hagytam abba es volt olyan (nem kozvetlen) munkatarsam, aki megkerdezte, hogy miert megyek ilyen hamar szulesi szabira. Azt hitte hogy max felidos vagyok. :)

Teny, hogy szules utan sem latszott rajtam semmi, a boromnek kellett ido, hogy visszahuzodjon, furcsa allaga volt kozvetlenul szules utan, de pocakom egyaltalan nem volt mar akkor sem, amikor a korhazbol hazamentunk.

2017. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!