Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan ürül a hematóma?

Hogyan ürül a hematóma?

Figyelt kérdés
január 10 én volt a nemvárt napja, délutáni pisiből pozitiv teszt. számításaim szerint az 5(+4) hétben vagyoktegnap (jan 22-én) barnázást vettem észre a wcpapíron. Bementünk a kórházba, helyi teszt pisiból kimutatta a terhességet. hüvelyi UH-n a doktornő nem látott semmit. azt mondta fiatalabb a terhesség 5hétnél,ezért nincs se babó,se petezsák még. vett vért,ma reggel lett eredmény,az is kimutatta a terhességet. a barnázásra7vérzésre azt mondta,hogy nem firss vérzés,mert nem élénkpiros. ma viszont kicsit erősebben vérzek,de nem friss vér. kb 3-4 cm-es darab is volt benne kétszer. mivel még nem lehetett látni semmit UH-n, igy ez nem lehet vetéléssem,igan? semmi fájdalmam nincs, se görcs,semmi

2017. jan. 23. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha hematoma urul, az valoban barna, alvadt ver, viszont az latszuk uh-n. Legalabbis nekem lattak a hematomakat (tobbszor is volt).


Viszont en lehet hogy mennek a helyedben valahova meg egyszer, hatha legalabb petezsakot latnak, hogy hol van, mert nekem tobbszor is elmondta az orvosom, hogy koraterhessegnel barna, suru, esetleg darabos alvadt verzes mehen kivuli terhessegre is utalhat, ezovql ha ilyen van, akkor menjek uh-ra es meg kell keresni hogy hol van a petezsak.

Mikor kell visszamenned?

2017. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A haematóma látszik uh-n.Nekem is látszott mindig.

Az első jól írja meg kell keresni a petezsákot mert lehet méhen kívüli.

2017. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lecsökkent a HCG-m sajnos 75,22ről 10,02re. Szerdán megyek újra laborba
2017. jan. 29. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Azóta volt uh?Petezsák nincs?Biztos méhen kívül sincs?
2017. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Múlt hét óta nem voltam. Szerdán megyek vérvételre. Uh nem lesz már. Picit bizakodok, higy emelkedik a HCG-m, de nem látok rá sok esélyt már
2017. jan. 30. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat csökkent.Valószínűleg elment...Sajnálom:(
2017. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!