Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek hogy birja ezt a...

Férjetek hogy birja ezt a kaja utáni kívanossagot ami folyamatosan valtozik?

Figyelt kérdés
Volt h brokkolilevesre vagytam majd szegeny elment a boltba megfozte ettem utana olyan rosszul voltam h ki kellett onteni az egeszet. En elegge legyengultem a rosszulletektol uh ő megy mindig boltba de szegeny mindennap megy mert mindennap mast kivanok de nem tehetek rola;((( heten inkabb hazajottem videkre mert ferjem teljesen kimerult ejszaka azert nem tudott aludni mert rosszul vagyok olyankor felebred ram;(

2017. jan. 24. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

Furcsat irok, de harom terhessegem alatt soha nem ugraltattam ilyen miatt.

Ja, es fozni sem tud.

2017. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
En nem ugraltatom hanem segit nekem! Agynyugalomra vagyok itelve naponta csak kicsit setalok levegon, nem tudok boltba menni. Ő sem tud fozni de a baba ota probalkozik;) ejszaka meg felebred ha kimegyek wcre meg ugyis ha direkt a masik szobaban alszom
2017. jan. 24. 22:50
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is mondta a doki hogy felpolcolt lábakkal feküdjek, de szegény férjem annyira nem tud főzni semmi szinten, hogy ülve forgattam a kirántott húst :/ Amúgy miért kellett kiönteni azért mert rosszul voltál? Megehette volna más, kár a kajáért. Elhiszem hogy kívánós időszak, én is kívántam ezt azt a terhességeim során, de ez nekem már kicsit meredek, de ha neki belefér, ti dolgotok.
2017. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

En nem voltam kivanos, nalunk az volt, hogy akarmit fozott, mire kesz lett mar nem kivantam, nem birtam enni. Fogytam is sokat az elejen .

O amugy is szeret fozni, en is dolgoztam noverkent 12 oraban terhesen, o az irodaban ult 8 orat, ugyhogy nem az volt, hogy kiszolgaltattam magam.

2017. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk jol birta, mert terhesseg elott nagyon valogatos voltam, terhesseg elejen meg hanyos. A boltba is ugy mentem be, hogy a salam az orrom elott volt, mert a szagokat nem birtam elviselni. Aztan mikor megjott az etvagyam, akkor orult, hogy vegre ehetunk egyutt :D volt, hogy fornettit szerettem volna, de kulfoldon elunk, ugyhogy nem volt ra lehetoseg, ezert sutott nekem o pizzascsigat :) (o sutott = "gyere mar ide, nem tudom hogy kell csinalni, mindjart kivagom a kukaba")
2017. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

??? Én elhiszem,hogy terhes vagy,meg minden,de ezt egy kicsit túlzásnak érzem,hogy minden szrt megkívánsz és az azonnal kell...

Felnőtt vagy! Tudsz parancsolni az ösztöneidnek,nem?

A rosszullétekkel nem tudsz mit kezdeni,de a kívánósságoddal igen.

2017. jan. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit kezdeni vele mert ha nem azt eszem amit megkivanok akkor hanyok...ezt olyan nehez megerteni? Hat ezekszerint akkor nekem szuper ferjem van a legtobbetekkel szemben mert segit nekem..nem birok felkelni mert vagy szedulok vagy bokakolok es hanyas a vege...tebjoeg latszik h ti nem voltatok rosszul terhesen igazan...nekem pl influenza tuneteim is vannak lazasnak erzem magam egesz nap csak par orara leszek jol du-n...nem tulzas szerintem hisz szeret engem es segot nekem tudjatok joban rosszban...a brokkolilevestol is oklendeztem utana azert kellett kionteni mert ha kinyitottuk a hutot mar roszul voltam...nem tul szep h egy normalis kerdesre igy valaszoltok.oruljetek neki h nem voltatok ennyire rosszul
2017. jan. 25. 07:11
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Élvezd ki! Csak első gyereket várva lehet ilyen hisztis pi valaki.


Hányós voltam, kívánós nem. Egy vmi maradt bennem, de azért se éjjel szalajtottam a férjem. Természetesen a kedvemben járt, de nem éltem vissza vele.

2017. jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak hiszti.

Cukorbeteg kismama vagyok, pontosan tudom, hogy nem azt eszek, amit megkívánok, hanem amit szabad.

Soha nem lett semmi bajom, simán túl lehet élni. Pedig nekem is belépési magát a fejembe este kilenckor, hogy most úgy tudnék enni franciakrémest... De nem lehet.


A hányinger se kifogás. Már a 35. hetet töltöttem, de még mindig képes vagyok a nap bármely szakában hányni.


Ez a harmadik terhességem, de már az elsőnél se engedtem el magam ennyire.

Pedig ha csak a férjemen múlik, akkor megtehetném, egy szavamba kerülne és ugrik.


Úgyhogy jöhet a lepontozás, de ez csak hiszti.


Ja, a férjem rosszul tűri, állandóan tömne, mert szerinte kettő helyett kell ennem, és nyúlkaján nem fog a pici fejlődni. A viták elkerülése végett beadtam neki, hogy hányingerem van az édességtől, a tésztáktól meg ég a gyomrom. Ezt elfogadta, és lelkesen hozza naponta a natúr joghurtot, mert azt bírja a kismama kényes gyomra. (Pedig úgy meg tudnék enni szál csípős füstölt kolbászt, fehér kenyérrel, utána meg egy jó krémest! De a baba fontosabb.)

2017. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Elso vagyok.

Te nagy tulzasokba esel.

21 eves hazasok vagyunk, szuper ferjem van, koszi.

Mindharom terhesseg alatt hanytam. Az elsonel fogytam az elso harom honapban.

A harmadiknal meg az utolso heten is!


Amit te csinalsz, az enyhe tulzas.

2017. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!