Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhat a baba? Valaki...

Ági83 kérdése:

Megmaradhat a baba? Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt görcsölgettem,délután barnázás. Mire a kórházba értünk már véteztem is. 6 hetes lehetek,szívhang még nincs. Kaptam utrogeston kúpot. Egy hét múlva kontroll. Volt így valaki? Mwgmatadt a baba,vagy megmaradhat?
2017. jan. 26. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat hetes terhes voltam, mikor konkrétan elöntött a vér a wc-n, olyan szinten, hogy szinte kizubban belőlem hatalmas mennyiségű. Biztosra vettem, hogy elment a babám.A kórházban szépen ott volt a helyén az UH-n, és ez megismétlődött még 8 hetesen is. Ma 23 éves, 180cm, 90 kg-os gyönyörű fiam van. És akkor még nem is kaptam semmi bogyót csak hazaküldtek, hogy megvan, az a lényeg. 40 hétre született, 4200g-al, szóval no para :)
2017. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez némileg megnyugtat. Nekem szabálytalan pezezsákot látott benne 5,3 mm-es crl. Meg még vsomó szám adat szerepel. Remélem minden rendben lesz!
2017. jan. 26. 19:19
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol meg barmi lehet, nagyon drukkolok hogy minden rendben kegyen, sok peldat olvasok itt arra is hogy elmulik es minden oke. Fekudj viszont es ne eroltesd meg magad.
2017. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, segített az Utrogestan, Duphaston. De kicsit korábban kezdtem használni, mivel előtte volt 3 korai vetélésem. Szorítok.
2017. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2017. jan. 26. 21:22
 6/22 anonim ***** válasza:
Szorítok neked kedves kérdező nagyon nagyon hogy minden rendben legyen ! Nekem volt egy kisebb mennyiségű vérzésem . Kesobb derült ki hogy a hüvely nyalkahartya ki volt szaradva, es kicsit begyulladt es ez vérzett ki! Nem volt a babanal semmi gond ! Nálad sem lesz !!! Szorítok neked !
2017. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon várnánk a picúrt! Ha holnap is vérzek érdemes bemenni újra a kórházba? Vagy várjak még? Konzroll egy hét múlva lesz.
2017. jan. 26. 21:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Menj be nyugodtan ! Legyel csak erőszakos hogy nézzenek meg ha problémád van ! Inkább mint hogy idegeskedj , vagy nagyobb baj legyen ! En bemennek biztosan a helyedben .Gondolom aludni sem bírnal a nyugtalanságot különben hogy mi lehet odabent ! Szorítok nagyon ! Kívánom hogy minden rendben legyen es megnyugodhass!!
2017. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megírom majd,hogy hyogy alakult! Én bízom benne, hogy minden rendben lesz! :)
2017. jan. 26. 22:06
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, hogy én negatív leszek, de a szabálytalan petezsák nem jelent jót. Legalábbis nálam nem jelentett.
2017. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!