Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy terhesen állok a villamoson egy négyes hely mellyett, ahol 4 srác ül és a hasam akkora, hogy éppen csak a vak nem látja, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális hogy nem nyitod ki a szádat. A kamaszok vakok. Néma gyereknek meg...
2017. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
63%
Igen, normális. Nyisd ki a szád a püffögés helyett. "Fiúk, elfáradtam a plusz tíz kiló cipelése mellett, leülhetnék?" - ha ne adja át a helyét, akkor igazad van. Legközelebb pedig önmaguktól fogják átadni remélhetőleg.
2017. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
53%
azért evidensnek kellene lenni-hogy egy terhes nőnek átadom a helyet. de ha ennyire bunkók-akkor meg nyugodtan kérdezd meg a sráctól hogy:ne haragudj,babát vársz te is? ha nem akkor leülhetnék én..?
2017. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
82%
A kamaszok tényleg vakok. De javarészt jóindulatúak, úgyhogy inkább szólj nekik, hogy szeretnél leülni.
2017. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
68%

#3 Miért lenne evidens? Napi szinten tömegközlekedem és látok terhes nőket, fel is ajánlom a helyem rögtön, és kb. 70-30%-os arányban fogadják el. De kaptam már meg a klasszikus "terhes vagyok, nem beteg, maradj nyugodtan" választ is... Nem minden kismama akarja azonnal letenni a becses fenekét az első székre, amit meglát, mert mondjuk utazik két megállót, és rosszabb felkelni...


Aki szeretne leülni, az szóljon, ne pedig szuszogjon, lihegjen, pofákat vágjon.

2017. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
31%
Hű kérdező, de kár, hogy szaporodsz :)
2017. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ilyenek, de ez borzasztó! Ennél már csak az durvább, amikor a nőgyógyásznál (nem egyszer tapasztaltam)a kismamák állnak mert egyik másik pasi aki kíséri a feleségét/barátnőjét, ül a kigyúrt testével és nyomkodja a telefonját....
2017. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező! Én 100%-ig egyetértek veled, a kommenteddel is!!!! Birka népség.
2017. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem kell ekkora ügyet csinálni ebből.

Nem, nem evidens.

Azért gondolta mindenki, hogy tinik, mert azt írtad "4 srác"...


Nővérem 15 évvel ezelőtt volt terhes (ikrekkel), nyáron nagy hassal (kb 7 hónapos terhesen) metrózott. Ott ugye a kapaszkodó magasan van, szembe kell állni az ülő emberekkel. Ott konkrétan majdnem az ülő ember arcába lógott a hasa, akkor sem adták át a helyet. Szóval ez nem újkeletű dolog. Ezen ne akadj fenn.

Ha helyet szeretnél, akkor kérj.

Nem tudhatod, lehet a 4 "srác" épp egy 16 órás pincér műszak után volt, és marhára elfáradtak...

Szóval azért mert neked látványosan egyértelmű a hasad, még lehet másnak is "gondja", amiért örül az ülőhelynek.

2017. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

52%, pontosan, ahogy mondod!! Nálunk az SZTK-ban a folyosó egyik oldalán a nőgyógyászat és az ultrahang van, a másikon az urológus és ha ott már nincs hely leülni, akkor átülnek a férfiak a nőgyógyász előtti székekre. Legutóbb, amikor várakoztam, jött egy kismama, aki már nagyon a végét járta, mert óriási volt a hasa és én adtam át neki a helyemet... Kevés a szék, oké, de azért ne vicceljünk már... Én nem szakadok meg, ha állnom kell, csak az elv, hogy ennyire önzőek és neveletlenek az emberek! Elképesztő! Véleményem szerint tök mindegy, hogy egyszer-kétszer kapott visszautasító választ az ember, az senkit nem ruház fel arra, hogy boldogan pöffeszkedjen a helyén és soha többé ne vegye természetesnek, hogy a helyünket azonnal felajánljuk olyanoknak, akiknek indokoltabb lenne az ülve utazás!


ÉS AMI SOKAKNAK SOHA NEM JUT ESZÉBE: egy kismama nem azért szeretne leülni, mert nehéz a hasa, hanem azért, mert ha fékez egyet hirtelen a busz/villamos/metró/vonat/akármi és rázuhanok a hasamra, annak nagyon komoly következményei lehetnek! Ezt kellene megértenie az összes vadbaromnak, aki azzal takarózik, hogy azért nem adja át a helyét, mert nem kérik fel őt írásban, ünnepélyes keretek között rá, vagy mert egyszer-kétszer visszautasítást kapott!

2017. jan. 27. 09:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!