Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38Hetesen Canesten Combit...

38Hetesen Canesten Combit kell használnom candidára. Méhszájat nem néztek már hónapok óta. Használhatom így a canestent? Nem káros a babára? Csütörtökön megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy tudom, hogy a Canesten nem jó candidára.
2017. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, hogy candidára használ e azt nem tudom. Talán a tüneteket enyhíti de arra inkább a diéta az ami tényleg jó.


Viszont jelenleg nekem is kell sajnos a canesten kombit használnom. Ma van a 3.dik kúpos napom. Plusz alkalmazom a krémet is.

Én 15hetes leszek. Doki utoljára 12hetesen látott. Telefonon beszéltünk csupán, h ezt használjam. Második terhesség. Elsőnél nem kellett szerencsére.

Ha a méhszáj miatt aggódsz akkor sztem a nem kezelt fertőzés többet árt ( ha nyitott vagy) mint a krém.. De ha nagyon aggodsz akkor menj dokihoz és kérd meg h vizsgáljon.

2017. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyilik a méhszályam, de candida gombám kijött én is canestent haszáltam rá, nyíló méhszájal! Sajnos mást nem adtak mert allergiás vagyok a gyogyszertári kúpra, így a caneszten kúpot és krémet használtam! Elmult a gombám, és nem nyílt tovább a méhszájam sem!
2017. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!