Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt volt...

Akinek terhesség alatt volt hematomája mennyi idő alatt ürült ki?

Figyelt kérdés
Nekem eredetileg 4x2-es volt,most már 2x1-es,de még mindig van barnás folyásom amire az orvos azt mondta hogy ürül a hematoma.
2017. jan. 31. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 19. hétre szervült és utána szívódott fel. A tiédtől jóval nagyobb volt és a baba felett helyezkedett el, így feküdnöm kellett, hogy ne szivárogjon. Az a baj, hogy akár újratermelődhet, bár az esetek többségében fokozatosan kisebb lesz.
2017. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlthéten kedden bevéreztem, 12 hetesen. Annak következményeként méhszáj felett lett egy 7mm-es haematomám. Barnáztam a vérzés után még pár napig, aztán semmi, ma megint újra volt egy kis véres nyák, szerintem még mindig ürül... Jövő héten hétfőn nézi meg a doki, hogy mi lett vele.
2017. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 napig jött reggel barna folyas amikor először felkeltem. Kaptan rà errerősitot es 2 het mulva mar semmi nem latszodott uhn.
2017. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második terhességemnél 30x40mmes haematómám volt kb 1 hónapig barnáztam és véreztem felváltva.

Harmadik terhességemnél 8mm haematóma volt bő 1 hétig volt barnás maszat.

2017. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3x4cmes heamatomam volt, felszívódott, nem barnàztam ès nem is vèreztem.
2017. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!