Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második babámat szülöm a...

A második babámat szülöm a napokban. Ùgy elment ez a terhesség ráadäsul problémamentesen hogy ha nem mozogna a baba észre se venném hogy babát várok. Ti nem éreztetek így?

Figyelt kérdés
Úgy leköt a pici fiam a háztartás hogy nincs idő pihenni mint az elsőnél. Szinte èszre se vettem hogy terhes vagyok.
2017. jan. 31. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát képzeld rohadtul nem érzem úgy, pedig csak félidőnél járok, de az napi 3-10 hányással telt és brutál hányingerrel, dolgozni sem tudok. Büszkélkedni jöttél? Mert számomra nem tűnik kérdésnek a kérdésed.
2017. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Én az elsőt sem vettem észre, egyik terhességet sem tudtam kiélvezni :S
2017. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező lehet dicsekedni jött, de te meg 1. panaszkodni, úgy látom.
2017. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, kérdező, ezt vihar előtti csendnek hívják.
2017. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na jólvan látom jó passzban vagytok. Jön a front. Nem dicsekedni jöttem csak arra voltam kìváncsi mäs is érzett e ìgy. De ha gondoljätok dicsekedek: haahaa én nem hánytam soha és semmi panaszom nem volt.

De sìrhatok is hogy ha megszülök milyen nehéz lesz kèt kicsivel!

2017. jan. 31. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

3 én nem szoktam panaszkodni, ez van, el kell viselni.

Ettől függetlenül ha valakinek nincs kérdése, az nem értem, hogy miért kérdez.

Majd én is felteszek kérdést arról, hogy nektek is 2 hónap alatt összejött-e a baba. Biztos jól esik annak, aki 10 éve szenved érte.

2017. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem éreztem így.
2017. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

6os. Te szimplán irigy nő vagy!!

Kérdező. Nem tudom mit hoz még a jővő. De most én is így érzek. Repül az idő, meg sem állok a 2 évesem mellett. Észbekapok... Még csak most mondtam el a kedvesemnek hogy bavánl lesz éa már 15hetes vagyok.. (Ezért irtam, h kitudja mit hoz még a jövö:) )

De az biztos... Nagyon mennek a hetek.. Mire feleszmélet a gyerek már a kezemben. Úgy érzem a kislányomnál kicsit jobban át tudtam magam adni a terhességnek, az érzésnek. De most?! Leülni sokszor nincs idő....

2017. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kell ezen a kérdésen kiakadni. Én ugyan így érzek annak ellenére hogy az elejét végig hánytam, most pedig leszakad a derekam, pedig még csak 32 hetes vagyok. Nekem 2 és fél évesem van, visszamentem közben dolgozni, utána derült ki, hogy babát várok. A kisfiam, a munka, a háztartás annyira leköt, hogy észre se vettem hogy már ennyi idő eltelt. Amikor először voltam várandós 32 hét egy örökévalóságnak tűnt, most meg HUSS... És nem dicsekvés, néha úgy kaparom ki magam az ágyból, de nincs időm ezzel foglalkozni, ennyi. Előzőleg meg volt, mert senki nem jött szólni, hogy anya gyúrmázzunk, meg éhes vagyok :D. Szóval kérdező én is így érzem. Észre sem veszem, hogy terhes vagyok, 2 és fél éve ilyenkor már a huszadik kismama könyvet olvastam, és esténként szívhang hallgatóval hallgattam a babát vagy órákig figyeltem hogy eleget mozgog-e. Most meg olyan mintha tegnap csináltam volna a tesztet, mára meg itt lenne a dinnye méretű pocakom, közben meg pislogtam egyet.
2017. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam, 17 hónap van a gyerekek között, egyik terhesség se viselt meg, sőt a második még könnyebb volt, pedig júliusban szültem.

Ráadásul a kis korkülönbségnek sem érzem a nehézségeit, tökjó hogy ketten vannak :)

2017. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!