Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség, vagy más "baj"?

Terhesség, vagy más "baj"?

Figyelt kérdés
2016. októberében szültem. Utána az első menstruációm dec. 21-26-ig volt bőséggel. Kizárólag dec. 31-én, és jan. 13-án voltunk együtt a párommal, óvszerrel védekeztünk, nem vettünk észre semmi féle problémát. jan.20-án pecsételő vérzésem volt, elkezdtem szedni (életemben először) a fogamzásgátló tablettát, és 23-án el is múlt, de nem volt meg rendesen, csak pecsételő vérzés. Ma csináltam egy terhességi tesztet (Cyclotest 10-es), negatív lett, semmi halvány vonal sem. Szerintetek mitől lehet ez? A teszt kimutatná már 100%-osan a terhességet? Lehet a gyógyszer ennyire bezavart? vagy még a szülés az oka? Jövőhét péntekre kaptam időpontot orvoshoz, addig találgathatok..

2017. febr. 1. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy terhes vagy azt a teszt már kimutatná . Ez a gyógyszer és/vagy a szülésed is simán lehet.
2017. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szülés után ritka, hogy ilyen hamar teljesen helyreálljon a ciklus, szerintem inkább az okozza és nem egy újabb terhesség. Semmi gond!
2017. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!