Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha megszűnik a...

Mi történik, ha megszűnik a cég a terhességem alatt, ahol jelenleg dolgozom?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, a főnököm még nem tud róla, viszont ma elejtett egy megjegyzést, hogy lehet becsukja az üzletet ahol jelenleg dolgozom, mert nem megy úgy ahogy szeretné. Ilyenkor hogyan tovàbb?

2017. febr. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy a cég szűnik e meg,vagy esetleg több boltja van,és az egyiket zárja csak be.
2017. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd be mielőbb, akkor elvileg nem rúghat ki.
2017. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez az egy üzlete van, ezen kívül vàsàrokra, rendezvényekre, fesztivàlokra jàr àrulni. A munkaszerződésemben az àll, hogy a munkahelyem ez az üzlet címe, illetve a munkàltató és munkavàllaló megàllapodnak abban, hogy a m.vàllaló munkahelye a munkàltató telephelyei és működési helyszínei, mely munkahelyeken a m.vàllaló munkàltatói utasítàs szerint foglalkoztatható. Területileg: vàltozó


Ezt akkor gondolom azért foglalhatta bele a szerződésre, mert szoktam vele én is jàrni a rendezvényekre àrulni.

2017. febr. 1. 15:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól nem tartok, hogy csak úgy kirúgna, mert jó a kapcsolatunk, viszont azt nem tudom mi történne, ha becsuknà az üzletet, ahol àrulok.
2017. febr. 1. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor igy jartal.

De ha jo a kontaktod a fonokoddel,akkor valoszinu hogy nem. De mindenhogyan egy terhesseg hosszu ido,es meg utana is otthon kell maradni (persze aki akar csak,mert van aki hamarabb visszamegy dolgozni).persze ha tud.

2017. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ez az én kérdésem :

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-g..


Azóta a helyzet nem romlott, a cég még működik... Remélem nálatok is rendben lesz minden!

2017. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!