Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy a feleségem...

Normális az hogy a feleségem elképesztően sokat eszik amióta terhes? Nem fog így nagyon sokat felszedni? Hogy szóljak neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de felkelünk, reggelizik min.2 szelet fehérkenyeret. Saját elmondása szerint ahogy beér a munkahel yére vesz egy szendvicset, de nem mondjuk valami kis zsemlét, hanem vmi nagy bagett tele mindennel a kedvence. Elvisz vagy 3 doboz gyüm.joghurtot, haza még sose hozta. Ebédel, utána hazafelé már valami édes fornettit eszik a kocsiban, este jól bevacsorázik. Kicsit féltem. Ez normális így? Azt mondja állandóan éhes. 10 hetes most.
2017. febr. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
42%
Nem akkor kellene elkezdened aggódni, hogyha hízni kezd? Én biztosan megsértödnék ha nekem szólnál be.
2017. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem elképesztően sok.....
2017. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon egyszerű: hetente rá kell állni a mérlegre. Ha nem hízik, csak amennyi normális, akkor nem eszik sokat. Ha többet hízik az ajánlásoknál, akkor sokat eszik.

Az éhség elég jellemző a terhesség elejére, de általában a 12-14 körül megszűnik. Inkább az édeset kéne visszafogni, mert lehet belőle terhességi cukor. De ezt se mindig lehet, én pl. örültem, ha legalább az édeset meg tudtam enni, mert mást meg nem, mindentől hányingerem volt.

Normális súlygyarapodás:

[link]

2017. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%

Normális.

Nekem ez volt az egyetlen "tünetem".

14. héten viccelődött is a férjem, hogy most már jön velem UH-ra, hogy biztos terhes vagyok-e (akkor mentünk először magándokihoz).

Mert semmi változás, csak dupla adagot eszek. Ennyi.

55kg voltam teherbeeséskor, és 63 kg-mal mentem szülni. A vége felé napi 10-12 szelet zserbó is lecsúszott.

(pultos voltam, és a törzsvendégek tudták, hogy imádom az édességet, 37. hétig dolgoztam).


Ha nem fekszi végig a terhességét, és alapból nem hízékony, akkor nyugi, nem lesz semmi gond!

2017. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem tűnik olyan soknak. Persze a pontos mennyiségektől is függ.

Eddig sokkal kevesebbet evett?

2017. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
50%
Még ha azt kérdezted volna, hogy nem lesz-e baja a babának a sok szénhidráttól?! De így, hogy a hízáson töröd a fejed inkább hagyjuk.
2017. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Elhihetitek, hogy nagyon nagy adagok, és minden étkezésre sok szénhidrát. Nem az alakját féltem hanem az egészségét, vagy olyan jó mondjuk 20-30 kg-t felszedni, nézzem csendben? A babának nem gondoltam, hogy lehet ettől baja, miért, lehet??
2017. febr. 1. 15:31
 8/47 A kérdező kommentje:
Ja és igen, eddig sokkal kevesebbet evett, és főleg mást, nem csak szénhidrátot szinte. Ülőmunkát végez. Eddig járt aerobicozni, de amióta kiderült a baba nem jár, ami oké is, csak szerintem ez így együtt nem lesz szerencsés.
2017. febr. 1. 15:34
 9/47 anonim válasza:
77%

Kényes téma :) Én 7 hetes terhes vagyok, de biztos rosszul érintene, ha a pàrom ràmszólna. A védőnő úgyis csesztetni fogja, ha túl sokat hízik. Szerintem csak annyit mondj neki, hogy egészségesebb dolgokat egyen, meg kisebb adagokat, mert ez egészségtelen és a babónak sem tesz jót vele.


23/N

2017. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy ez csak ilyen időszak. Nem biztos, hogy végig így fogja kívánni a kaját.

Hányós időszaka nem volt? Én az elején alig tudtam enni, minden kijött belőlem. Az sem jó. Én meg örültem volna, ha tudok enni normálisan :)

2017. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!