Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik a baba? (lent)

Miért nem látszik a baba? (lent)

Figyelt kérdés
Inkább az a kérdés, miért nem tudja megmondani az orvos biztosra? Egy hete késik, teszt pozitív, baba kizárásos alapon három hetes lehet. Oké, hogy még nem látszik, de mégis, hát nem tudja megállapítani? Nem három napos. Kezdek megijedni. Veletek hogy volt az elején? Ugye ez nem hangzik túl rosszul?

2017. febr. 2. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon korán mentél, 2-3 hetet szoktak várni akkor már biztosan lát vmit az orvos.

De gondolom visszahívott, ne aggódj minden rendben lesz:)

2017. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy hete késik, nem jelent semmit, ha nem félidőben fogant. Ha félidőben is fogant, 5 hetesen max petezsák szokott látszani. Kb. 2 hét kell még ahhoz hogy pulzáló szívű embriót lásson.
2017. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ja és a "baba" nem 3 hetes, 3 hete az együttlét lehetett, amiből megtermékenyült a petesejt.
2017. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó menstruáció 1. napjától számítják, most az 5. hét végén vagy, esetleg kezded a hatodikat. Az 5. héten még vagy látszik, vagy nem. Én az 5. közepén voltam, a doki előre mondta, hogy nem biztos, hogy látunk valamit, végül valami kis maszat volt, de nem volt egyértelmű, a 7. vagy 8. héten kellett visszamennem. Attól is függ, hol van, mekkora (ilyenkor akár fél nap is számíthat), meg hogy mennyire régi a gép, amivel keresik.

Szerintem nem kell aggódnod.

2017. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

3 hetes? 3 hete volt az aktus, vagy hogy érted?

A terhesség korát az előző mensi első napjától kell számítani, azaz, amikor ismét meg kellene jönnie, akkor vagy 4 hetes.

Ilyenkor még semmi nem látszik az uh-n, csak a vastag nyálkahártya, maximum abban felritkulás, mindkettő lehet baba vagy mensi egyaránt.

Ha nincs panasz, nem is érdemes ilyen korán orvoshoz menni, leghamarabb a kimaradt vérzést követő 2 hét múlva. Akkor már látható az embrió, esetleg szívműködéssel.

Ne aggódj, az lett volna a csoda, ha látott volna a doki valamit. Gondolom, visszahívott 1-2 hét múlva.

2017. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, három hete volt az aktus, amikor foganhatott, egy hete kellett volna kb megjönnie.

Most kicsit megnyugodtam. Igen, visszahívott tíz nap múlva. Remélem, akkor már megerősíti.

2017. febr. 2. 13:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van, akinek csak 7 vagy 8 hetesen lehet szívhangot észlelni, valószínűleg minden rendben van, ne aggódj. Amúgy gratulálok!Boldog babavárást! :)
2017. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ti éreztetek bármit ilyenkor? Mert én semmi változást sem érzek.
2017. febr. 2. 17:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem eleve csak a második trimeszterben voltak rosszulléteim meg ilyesmi. Nálam az első trimeszterben csak egy terheségi tünet volt, az érzékenység a szagokra
2017. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
3Hetes terhesseg nincs,mikor kimarad a mensi,aminek megkellett volnajo.nie,akkor mar alapbol 4hetes vagy,most mar biztos h tobb vagy. Esslapbol,illene tudni,hogyilyenkor meg nem lehet belole semmit sem latni,mivel a szaporodasnak is fazisai vannak kepzeld,es tea legkisebbikben vagy/voltal. Szivhang a 9-10.-ik hettol ,talan mar a 8.-ik tol is,desok esetben akkorsem latnak semmut az orvosok.
2017. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!