Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes 5 napos terhesen...

6 hetes 5 napos terhesen barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Mitől barnázhattam, lehet hogy vetélek?Volt valaki igy hogy barnázott de a babával nem lett gond?Picit fájdogált a hasam de semmi erős és utána barnáztam de az is mintha abba maradt volna.Első fiammal ilyen soha nem volt.
2017. febr. 2. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

véreztem és nem csak barnáztam az első 2 gyereknél...az elsőnél egyből doki és írta fel a gyógyszert. A második és harmadik gyereknél már a pozi teszt után egyből mentem dokihoz a gyógyszer miatt. A másodiknál amikor vérezni kezdtem meg lett emelve az adag. A harmadiknál szerencsére semmi ilyen nem volt.

Szóval doki és gyógyszer!

2017. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy van gond vagy nincs, ezt sajnos így nem lehet megállapítani, mindkettőre számtalan példa van. Hívd fel a dokid!
2017. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En 8 hetesen barnaztam, heamatoma miatt. Fekudnom kellett a 12.hetig, felszivodott magatol!

Mindenkepp menj orvoshoz.

2017. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem maradt meg.
2017. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Azonnal kórház, ambulancia.
2017. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiány, progi pótlásra van szükséged. Azonnal uzsgyi az ügyeletre, ha már nincs rendelés! Duphastont, vagy utrogestant fog felírni. Nekem 6+3-nál kezdődött és rohantam az ügyeletre. Még aznap kiváltottam a progeszteron pótlást és 12. hétig kellett szednem. Ez nem várhat, siess vele, mert vetélést okoz.
2017. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már vérzek mint a menzeszkor.Jovoheten tudok menni a dokihoz kulfoldon elunk.
2017. febr. 2. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
2017. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!