Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek haza menyek?...

Szerintetek haza menyek? Érdemes itt várakoznom? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy januàr 25re voltam ki írva.Múlhét pénteken 3án be kellett feküdnöm a korházba túlhordás miatt.Erre szombaton azt monták elszámoltak valamit és még csak 40hetes vagyok.(április 22 volt a menstruáciom,30napos ciklusaim voltak)Kérdeztem mikor índítanak annyi a válasz hogy sokára 1-2hét.Már 4kg volt a baba múlthéten.Minden napos amnioszkopiától állandó folyásom van.Mindenem fáj,de legjobban a lelkileg vagyok ki,mert otthon van a 6éves kisfiam iszonyuan hiányzik.Haza kellene mennem ugyérzem mert itt senkit nem érdekel amit kérdezek.Nem lehet valamit tenni hogy lassan 42 hetes leszek és nem tesznek semmit?Segítsetek...:(
2017. febr. 6. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a picit már bírd ki, nem marad bent örökké. De ha most hazamész önhatalmúlag, aztán holnap meg rohantok vissza szülni, akkor nem fognak tárt karokkal fogadni.

Másrészt ha ma beindul, akkor is még pár napot bent kell tölteni, és ugyanúgy nem látod a kisfiad.

Tudom, hogy rossz (én egy hónapot voltam bent), de most nem te vagy a legfontosabb, hanem a baba.

2017. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ès mit mondanak minek kell be feküdnöd?


Èn is túlhordtam 42-ik héten szültem, de nem kellett befeküdnöm, mert minden rendben volt. Annyi volt, hogy a 40-ik héttöl minden másnap volt CTG.

A második babámnál mondták azt, hogy nem enged túl hordást a doki mert voltak gondok. De a végén nem is kellett mert a kiirt napon magától megszületett.


De ha baj van a kiirt nap után akkor megindítják, ha meg nincs baj, akkor felesleges bent lenni.


Kérdeszd meg a vizitkor, hogy miért fekszel ott már majdnem egy hete? Ès kérdezd meg, hogy tehetsz-e nagy sétákat ma. Nem fárasztóakat, de 1-2 óra a korház kertjébe körbe körbe sétálni jót tehet. Rengeteget igyál, és ha lehet sétálj, akár a korházban is minden fele. A sok lassú séta általában segíteni szokott a túlhordásnál.

2017. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt mondták mert itt ez igy szokás.De,ma beszéltem a fő orvossal.Ujra kiszámolta az értékeket.Azt monta legkesőbb szerdán índitja a szülést,már 4kg feletti baba.A hasam nagyon fent van.Nem vár tovább.Annyira izgulok,remélem minden rendbe lessz.
2017. febr. 6. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorold addig a helyesírást.
2017. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglessz😀
2017. febr. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!