Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy mégis terhes vagyok?

Nóórika93 kérdése:

Lehet hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Utoljára karácsonykor jött meg, január 24-én kellett volna megjönnie görcsölget néha kicsit a hasam de ennyi. A lábaim le akarnak szakadni kb 1 hete meg fehér sűrű szagtalan folyásom van ,ezen kívül más bajom nem volt de tegnap óta mintha elvágták volna folyamatosan hányingerem van egész nap és most éjszaka 1 percet nem tudtam aludni. 3 napja csináltam is egy tesztet este mert az volt ráírva, hogy a nap bármely szakaszában kimutatja a terhességet és azért ez már mégiscsak a 7.hét lenne ha az vagyok.

2017. febr. 7. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
És mit mutatott a teszt?
2017. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha negativ, nem vagy terhes.
2017. febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen negatív lett de akkor mitől késhet 2 hete?
2017. febr. 7. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármi más miatt a terhességen kívül: betegség, hormonzavar, stressz.
2017. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barmilyen hormonalis problematol. Menj el orvoshoz. Tobb fajta tesztet is probaltal?
2017. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak egy fajtát eddig, abból van még egy mert 2 volt a csomagolasban azt még ma megcsinalom aztán megyek dokihoz akár pozitív akár negatív
2017. febr. 7. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkepp csinald meg es dokihoz is menj!
2017. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem biztos hogy terhes vagy. Terhessegi tuneteid vannak,es karacsonykir vokt meg utoljara.
2017. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimutatna a teszt.
2017. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!