Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódásnál milyen erős...

Beágyazódásnál milyen erős szúrásokat éreztetek? Lépésnél, ülésnél is fájt?

Figyelt kérdés
Csak néha szúrt enyhén, vagy erősen? kinek milyen volt?

2017. febr. 8. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2017. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont mint ovulációnál.
2017. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Valaki más esetleg megosztaná még velem?

2017. febr. 8. 09:08
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nem szúrt,hanem görcsöltem erősebben mint mensikor,és kb 1órán át tartott majd elmúlt onnantól sokszor jött a mindjárt megjön érzés de nem jött meg. :)
2017. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hú azta, ilyen erős is lehet? durva
2017. febr. 8. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél napig tartott, és leginkább köhögésnél éreztem, akkor elég erősen szúrt.
2017. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem meg mikor terhes lettem, vagyis a beágyazódást nem. Viszont nem várt előtt 5nappal furán éreztem magam, másnap meg megszédültem ebéd után így aznap teszteltem és pozi lett 32 napos ciklus mellett 4 nappal korábban. :S Előtte meg minden ciklusban voltak szúrkálások.

Szerintem ahány ember annyi féle jelenség :) Sose lehet tudni :)


15hkm

2017. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én az égvilágon semmit sem éreztem! Pedig a tüszőrepedést érezni szoktam... a beágyazódást viszont nem...
2017. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia. Én nem várt előtt 2 nappal,egész délután fájdogált kicsit a pocim. Gondoltam kezdődik meg fog jönni. Aztán este későn lefekvés előtt wc nagyobb mennyiségű friss vér, gondoltam akkor ennyit erről. (Hozzá teszem ovu napján Cseh országban utaztunk 5 nap múlva jöttünk 6. nap voltunk együtt) reggelre eltűnt a vérzés, következő 2 reggel fura fémes íz a számban. Már aznap halvány pozitív volt a tesztem, el sem akartam hinni 😊
2017. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is erősen görcsöltem, de nem sokáig csak olyan 5-10 percig... szerintem az a beágyazódás lehetett :)
2017. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!