Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok, és...

Csillka kérdése:

28 hetes terhes vagyok, és egyre gyakrabban van problémám az alvással. Lefekszem és rá 2 órára meg mindig forgolodom percenként míg végre elalszom, aztán óránként ebredek. Másnál is jelentkeztek ezek a 30. hét előtt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. És nem lett jobb, csak rosszabb, mert mostmár minden helyzet kényelmetlen.

36 hkm

2017. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. És egyre rosszabb lesz. Legalábbis nekem az volt. 30.héttől szinte semmit nem aludtam, sehogy nem volt kényelmes, legalàbb 4szer kellett kimennem wc-re, stb.
2017. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez van már kb. a 6. héttől. A mostani éjszakám is úgy telt, hogy a fáradtságtól kidőltem kb. 10 órakor, de éjfélkor már ébren voltam. Fél 5 körül sikerült elaludni újra, de 8-kor már ébren voltam... Rémesen idegesítő és fárasztó ez így. Pedig én még csak a 15. hétnél tartok.
2017. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a helyzetem erdekes mert a házunkban ejjel 3 orat alszok de ha a szuleimnel vagyok 6-7orat. Ettol eltekintve nehezen alszom el, folyton forgolodok mindig arra gondolok szegeny gyerek mennyit szenvedhet h én hol az egyik hol a masik oldakamra fordulok 5 percenként :)) es meg mindig hanyok reggelente, szagok kikeszitenek, szóval akinek legalább a ganyas kimaradt az már valami :)
2017. febr. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!