Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szintel kapcsolatba...

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Hcg egy het alatt 1600ról csak 2600ra nőtt. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés

Hcg szintel kapcsolatba kernek segitseget. Menzesz szerint 8hetes vagyok. Fogantatas szerint 7. Múltheten voltam uh on. Ott azt mndtak,4hetesnek tunik csak. Vervetel masnap hcg 1600. Azona heten fizetos doki szerint minden ok,6. heten jarok, de még nem lathato csak petezsak. Vervetel utan egy hettel a kovi vervetel 2600. Kell aggodnom?

Aggaszt, h alig emelekedett.. telon mndtak az eredmenyt, ott annyit mondtak, h emelkedőbe vagyunk. Holnap lesz új uh..de mar tiszta ideg vagyok masfel hete..petezsak egyebkent 6,5mm volt.

Tehat volt e akinek 1000et nőtt csak a hcg es meg is minden rendben volt?illetv akinel nem volt rendben😣

Koszii



2017. febr. 8. 17:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Miért kellett nézni a hcg-t? Gondolom volt valami különösebb oka, mert nekem pl. egyáltalán nem nézték meg és amennyire tudom teljesen változó, hogy milyen mértékben növekszik a hormon mennyisége.
2017. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Hát, azt nem mondtak. Annyit mondott, sztk ba elso uh on, h szerinte cska 4hetes a terhesseg. De elkezdjuk a terhes gondozast. Úgyhogy az elso vervetel az a rendes nagy labor volt. Adott egybol egy masodik beutalot, cska hcg szintre. Szerintme azert, mert h menzesz szerint meg 7hetes voltam akkor mar.. hőmérőztem vegig, úgyh elvileg tudom h 3.heten fogant.. a tesztme is ra 2hetre lett pozitiv. Ezet 4hetes akkor tuti nem volt..

De a fizetos doki szerint akkor fogant amikor en is mondom, minden ok.. o nem tud a vervetel eredmenyrol még..

Csak afgodok h nem emelkedett vmi sokat😏

2017. febr. 8. 17:25
 3/44 anonim ***** válasza:

Hát a hcg szint alapján sem lehetsz 8 hetes. 1600 az kevés hcg 8 hetesen. valószínüleg később foganhatott.

Nekem 8 hetesen 10.000 felett volt a hcg értékem. Úgyhogy 8 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok.


egyébként én javaslom hogy ne kattogj ezen, ez tök egyéni , hogy kinek hogy nő a hcg értéke.


petezsák 6,5 milliméter volt, holnap remélhetőleg jóval nagyobb lesz már és esetleg lehet majd látni már embriót is szívhanggal.


Amig a doki nem mondja hogy gáz van , addig ne is gondolj ilyenekre mert csak magadnak ártasz.

2017. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Nekem követték a hcg szintem,ami 2 naponta kell hogy duplázódjon...2 naponta vérvétel és ultrahang.A terhesség legelején nagy görcseim voltak és mivel hogy olyan korán még nem láttak embriót a hcg szinttel követték,hogy növekszik-e ultrahangal meg azért követték,hogy idöben észrevegyék a méhen kivüli terhességet ha arról van szó.Szerencsémre a hcg kétnaponta duplázódott és azóta is minden rendben van.Szerintem kérdezz rá a dokira rendben e van a hcg eredmény...Nem akarlak mégilyeszteni,remélem minden rendben!
2017. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Tudom, ezt kene tennem. De minden újabb eredmeny kétsegek kozt hagy..raadasul 2uh kotnem nott a petezsak, ezt kihagytam. 4nap volt koztuk..doki szerint akkor mi van?semmi😃 de, ah annyira aggódom. Lenne már holnap
2017. febr. 8. 17:53
 6/44 A kérdező kommentje:
Az ultrahangon volt , h nem nott 4napig?
2017. febr. 8. 17:55
 7/44 anonim ***** válasza:
35%
Hát, nagyon örülök, hogy nekem nem csinálták ezt a cirkuszt a hcg-vel, meg, hogy naponta nézzék mekkora az embrió, ez nagyon idegesítő lehet. Kérdező, szerintem ne foglalkozz vele. Nekem 6, 12 és 19 hetesen nézték uh-gal, ezen kívül nem foglalkoztam a terhességemmel semmit, fogalmam sincs mennyit emelkedett a hcg, egyetlen terhességi tesztet csináltam, abból tudtam, h egyáltalán van hcg a szervezetemben. Ha baj van azt úgysem előzöd meg parázással, de nagy eséllyel semmi gond nincsen.
2017. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek veled: nem jó jel, hogy nem nőtt a petezsák, és nem jó jel, hogy alig nőtt a hcg. Az értéke nem annyira számít, mert tág határok között lehet normális. Viszont a terhesség elején 2 naponta duplázodni, triplázódni kellene a hcg-nek, neked 1 hét alatt sem duplázódott. Ez sajnos annak a jele, hogy nem fejlődik jól. Ahogy az is, hogy 8 hetesen csak 4 hetesnek látják.


Az elsőnek mondom, hogy a hcg követés azért kell, mert abból lehet NAGYON korán megmondani, hogy egészségesen fejlődik-e a terhesség.


Nekem az elsőnél nem nézték a hcg-t, csak uh-n látszott, hogy kb. 1 héttel mindig kisebb, nem is maradt meg. Valószínű a hcg se lett volna jó, ha nézik.

A másodiknál már hcg-vel kezdtek a kimaradt menzesz után, és nekem triplázódott 2 nap alatt. Minimumra a duplázódást mondták.

2017. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Akinek nincs vagy korábban nem volt gondja, annak nem néznek hcg-t. Annál van ilyen, ahol gyanús, hogy valami nem oké, vagy előzőleg volt vetélése.
2017. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Igen, én is így érzem, h egyik se jó jel😏 ilyenkebe bízok, h elsore elmérték.. meg hasonlóak. De...holnap nyílvan tobbet tudok majd😏 megírom majd, mit mondtak. 8hetes tuti nwm vagyok, mert januar 2.an fogant


Első terhességemnek 5.heten mentem, úgyh akkor azert izgulhattam egy hétig😂 most direkt a 6.heten mentem(menzesz szerint 7)erre tessek😅

2017. febr. 8. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!