Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg hétfőn leszek 5...

Elvileg hétfőn leszek 5 hetes. Ma reggeli után (tojásrántotta) elkezdtem rosszul lenni. Olyan hányinger féle vagy gyomorégés, a lényeg hogy nem jó. Talán inkább émelygés. Már ilyen korán lehetséges hányinger, gyomorégés?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kb én is 5 hetes voltam amikor megtudtam, hogy baba lesz / nem terveztük:)/ és ekkor kezdődött egyik napról a másikra a hányinger, hányás, émelygés, aluszékonyság. Általában a második trimeszterre elmúlik, de vannak kivételek / mint én / aki végig rókázta a 9 hónapot.

Ki tartást amikor megmozdul elmúlik.

15 hetes baba anyukája

2008. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a hányinger, szédülés és egyéb terhességi tünet már a nemvárt mensi előtt 7 nappal jelentkezett (azonnal tudtam, hogy baba van a dologban), tehát a tünetek megjelenése egyén és terhesség függő. :)

Boldog babavárást!

2008. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok boldogságot Nektek!

2008. okt. 10. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár már 13 DPO-tól is lehetsz rosszul, amint elkezd termelődni a terhességi hormon, szóval simán. :) De ha megnyugtat akkor lehet, többet nem fog előfordulni, vagy ha mégis, többnyire a 12. héten elmúlik a hányinger, émelygés. Most egy időre ne is eröltesd a tojást.
2008. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát az biztos hogy nem fogok enni többet mert még a gondolatától is rosszul vagyok :)

Köszi a választ!

2008. okt. 10. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A hányinger a 4. hétől kezdődött 10. hétig tartott, majd 10-11 hétig folyamatosan hánytam minden nap, most a 11 hét után újból hányingerem van.
2008. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!