Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ilyen jellegű hasi fájdalom...

Az ilyen jellegű hasi fájdalom normális terhesség alatt? Te elmennél miatta soron kívül orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután kezdődött. Jobb oldalon, lágyék-alhas tájékán folyamatos, tompa diszkomfort érzésem van, amely egy-egy mozdulatra átmegy élesebb fájdalomba. Akkor fáj igazán, ha sokat fekszem bal oldalon, és utána a jobb oldalra akarok átfordulni, vagy amikor ülésből felállok. Az a terület érzékeny nyomásra is, meg ha ott torlódás van, ami megnyomja ott; pl.: zokni, cipő felhúzásnál felemelem a jobb lábam a hasam felé.

Mivel első terhesség, nem tudom, hogy ez normális velejárója-e; vagy valami gond lehet. Ezért most tapasztaltabbak válaszát várom. 17 hetes vagyok.


2017. febr. 18. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Normalis igen. Eros gorcsoles, es verzes nem jo jel.
2017. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg magad orvosnak mindenképp. Még kicsi ahhoz a baba, hogy ő nyomja, de nem kizárt az sem, hogy már tud úgy helyezkedni, hogy megérezd. De ez kevésbé valószínű. Méhtartó szalagok nyúlása is okozhat diszkomfort érzést. Keresd fel az orvost, terhesség alatt inkább az ember menjen feleslegesen, minthogy bármi gond legyen.
2017. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább nézzen rád orvos, nem feltétlen minden tünet köthető a terhességhez. Terhesség alatt is ugyanúgy kijöhet egy vakbélgyulladás, egy epehólyaggyulladás, bmi... Inkább egy ultrahang, ami megnyugtat, mint egy súlyosabb gyulladás...
2017. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ilyenkor már nyúlnak a szalagok.
2017. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!