Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajlamos vagyok cisztára, DE...

Hajlamos vagyok cisztára, DE NEM pcos!? Összejöhet, nektek összejött így a baba?

Figyelt kérdés

Remelem irtok, minden masodik alkalommal talal a doki egy cisztat olykor 1-2centisek , egyszer volt 3centis egyszer 4,1cm-es. Progim picit alacsony, egyenlore nem adott semmit. Ha nem jon ossze clostit kapok csokkentve.

7hònapja vagyunk èlesben rajta. Egy evig megszakìtással voltunk együtt.

31-32 naposak a ciklusaim. Segitsetek. Kene par biztato sztori.

22N



2017. febr. 19. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ajanlom a gyenged fogamzasgatlas es termekenysegtudat csoportot a facebookon. Nem egeszen ertem amugy, hogy hogy-hogy nem pco-s, mikor annak is lehet pont az a tunete, amit leirtal, sot, nem mindenkinel lesznek cisztak.


A luteaisod hany napos? Hot mersz?

2017. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok nonek van cisztaja pcos nelkul. Nekem regen is volt. Erdekes h mindenki rogton arra következtet. Nem is ertem ujabban miert! Regebben sosem hallottam , hisz MINDENKI (nek) tudja/ tudnia kellene, ami alap, h minden 3 nőnek vannak olykor cisztai ugy h talan eszre se veszi , PCOS NELKUL! Nekem kicsit mar sok h folyamatosan le pcoseznek minden not mert van evente parszor egy egy cisztaja. IR es sem vagyok, cukorterheles rendben, hormonjaim szinte tokeletesek, vizelet rendben, rakszures rendben. Nemtudom miert kell belebeszelni mindenkibe a pcos t nem akarlak bantani remelem nem haragszol. De mar nagyon unalmas. Leirtam NEM VAGYOK PCOS (PONT) valszeg azert irtam mert kivizsgaltak rá! De koszi. :)
2017. febr. 19. 14:15
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mèrem, azzal stresszelem magam!! :-) luteal is fazisaim 13-14 naposak. egeszsegesek! :-) ovutesztelek meg neha uhval kovettuk ősszel! :-)
2017. febr. 19. 14:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, mèg valami lemaradt. Nincs facebookom! :-)
2017. febr. 19. 14:17
 5/12 Kate1987 ***** válasza:
Van egy baratnom akinek eloszor nem akart emiatt ossze jonni, megmutottek es egy honapon belul terhes maradt. Mondjuk nem azert mert kipukkasztottak a cisztakat hanm mert atmostak a petevezetekeket es igy nagyobb volt az eselye. A masodik baba tervezesekor megjelent egy uj ciszta de egybol terhes maradt. Viszont o is kapott clostit es ajanlotta nekem is. De dokim azt mondta attol csak meg tobb jelenhet meg, ami a tobb tuszoeresnek az oka es amelyik nm pukkad ki cisztava alakul. Ha szedned kell akkor ajanlott a gyakoribb kontrol.
2017. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. 3 éve műtöttek PAP3al (konizacio ) , aztán minden rendben volt tavaly januárig . Talált a doki egy cisztat ami az istenért nem múlt el, úgyh augusztusban műtöttek megint (laporoszkopia ) teszem hozzá mindkét oldalon találtak műtét közben nem csak ott ahol mondtak . Minden rendben volt decemberig mikor késett és elmentem hozzá . MEgint ciszta de több a jobb oldalon . Egy hónap múlva kontroll . Már csak egy volt a jobb oldalon , de lett egy a balon is . Mondtam h nem érdekel gyereket akarok és kész. Vettem ovulációs tesztet (clearblue) és elkezdte használni. Elsőre osszejott :) hnap megyek a dokihoz most leszel 4het + 5 napos :) Úgyh ne IZGULJ, mindent bele :)
2017. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért , de hulla vagyok mára . Azért remélem értetted a lényeget . Drukkolok :)
2017. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kovetve lesz, es kapok tuszorepesztot, ha kell, h ne legyen ciszta beloluk.:-)
2017. febr. 19. 20:09
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso!!! Ez biztato!!:-) GRATULA! igyekszem elfoglalni magam..
2017. febr. 19. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhesség alatt derült ki a 12 hetes uh-n, hogy van egy kb.4 cm-es cisztám. Utána minden uh-n nézték azt is. Kb.9 cm-es lett a végére. Szövetes és folyadék tartalmú része is volt,így szülés után mentem mr-re és tumor marker vizsgálatra. Eredmény negatív lett, igy nem műtöttek, belevágtunk a tesó projektbe, ami az elhatározást követő hónapban össze is jött. Megszületett a második baba is. Cisztát megint kontrollálták végig. Szülés előtt már férfi ököl méretű lett. Ennek ellenére a második baba is simán megszületett hüvelyi úton. Rá két hónapra nagyon rosszul lettem, be kellett mennem a kórházba. Másnap reggel meg is műtöttek. Dermoid ciszta plusz egy majd 3 deci folyadékot tartalmazó ciszta volt a jobb petefészkemen. Kivették az egészet. De még így is azt mondta a doki hogy simán lehet gyerekem. Szóval kitartás, összejön nektek is biztos.
2017. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!