Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Mèg sosem èltem nemi èletet... De az elmult 2 honapba elèggè fucsa dolgok törtèntek velem. Elkezdett fájni a mellem, aztán kèsett a menszeszem ès a mai napig van amikor iszonyatosan fáj a hasam. Ès mintha nagybb lenne. De az is lehet hogy csak hiutam. Ès szerintem tènyleg ki van zárva a terhessèg mivel a barátommal nem feküdtünk le csak megujjazott. De akkor viszont mi lehet a baj hogy kèsik is a menszeszem ès fáj is hasam? Arrol nem is beszèlve h amikor meg kellett volna jönnie nem jötteg csak rá 2 hètre ilyen egèszen barna valami. Nemtudom mi lehet a baj. Törtènt veletek már hasonló? Akkor a terhessèg tutira ki van zárva? Lègyszi segitsetek. Már 3 honapja ez van ès orvoshoz meg fèlek elmenni mivel mèg elèggè fiatal vagyok.
2017. febr. 19. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlöre csak egyetlen nőnek sikerült szűzen meegfoganni és szerintem nem te leszel a második.
2017. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, egy ember még mindig képtelen az ujjával bárkit is teherbe ejteni.

A tüneteidet pedig okozhatja hormonális ok, szervi ok, gyulladás, meg még ki tudja.

Fordulj nőgyógyászhoz!

2017. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek mind hormonproblémára utalnak. El tudsz menni nőgyógyászhoz és mondhatod neki, hogy mi a problémád és, hogy még szűz vagy. így nem hiszem hogy megvizsgál. főleg, mert a hormonprobléma, amúgy is vérből mutatható ki. A terhességet meg egy terhességi tesztel kizárhatod, de szinte kizárt a dolog. A poci növekedés az puffadás lehet, mert lehet cisztáid vannak. PCOS leggyakrabban a diagnózis. Olvass utána, de nem kell megijedni.
2017. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez megoldható anèlkül, hogy orvoshoz forduljak?
2017. febr. 19. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel az orvosnak ez a dolga, hogy a problémáidat megoldja, hisz ő tanult az orvosi egyetemen és ő tud bizonyos vizsgálatokat elvégezni, elvégeztetni, így nyilván nem oldható meg a dolog orvos nélkül.
2017. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el orvoshoz.

Nem fog megenni,nem fog olyat csinalni ami fajna,vagy nem akarod.

Attol,hogy fiatal vagy,meg emberszamba fog venni.

Elmondod a panaszaid,hogy meg szuz vagy.ennyi.

Nem ciki,nem ego.sot,sokkal inkabb felnottes,erett viselkedes,ha elmesz orvoshoz,mint az ellenkezoje.

En is voltam 13 evesen nogyogyasznal,mert az elso mensim utan honapokig nem jott meg.csinalt egy ultrahangot(hasit) es semmi mas nem tortent.megnyugtatott engem is,anyumat is,hogy minden rendben,valoszinuleg napokon belul megjon.igy is tortent.

2017. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg nem oldható meg orvos nélkül. A 3-as válaszoló leírt egy csomó problémát, lehet, hogy tényleg valami ilyesmi áll a háttérben. Ezt csak egy orvos tudja neked megmondani. Ha majd egyszer szeretnél gyereket, akkor mindenképp nézesd meg magad, hogy az esetleges problémát kezelni lehessen. Szólj anyukádnak, hogy ez a helyzet és kísérjen el. Az orvos kíméletesen fog bánni veled. Lehet, hogy meg sem vizsgál, csak csinál egy hasi uh-t, meg vérképet fog kérni. Nem kell félni a nőgyógyásztól.
2017. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
terhességi tesztet csinálj
2017. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha soha nem éltél nemi életet akkor hogy a viharba lennél már terhes?
2017. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!