Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin nélkül előbb...

Terhesvitamin nélkül előbb jön a baba, kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Màr a 3. Anyukàval beszéltem aki mostanàban szült 8. Hónapra és egyik se szedett terhesvitamint csak magnéziumot. Én sem szedek igazàbol de kicsit elbizonytalanodtam. Az endodokim mondta h ne szedjek mert inofolicot iszok abban is van elég ill. a legtöbben jod van ami pcosoknak nem jo mert vezelest okozhat.

2017. febr. 19. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés nincs. Inofolicban nincs vitamin. Az elevitböl van jódmentes változat is.
2017. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nincs összefüggés.

3 gyerekem van, mindegyikükkel szedtem terhesvitamin.Első gyerek 42. hétre született, a 2. 38, a legkisebb pedig 33.

2017. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Butaság. Nem szedtem terhesvitamint, csak a hippes gyümölcslét ittam kb. a 12. hétig, és 39+6-on szültem.
2017. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Inofolicban folsav van ami bazi fontos! Vasat meg C vitamint neha bekapok 1-1. Elevittol amugy rosszil voltam korabbi terhessegemnel uh ezert sem eroltettem ill. Orultem ha a gyogyszeek nem jottek vissza uh ezert sem eroltettem 12. Hetig. Hat kivi vagyok mi lesz azert fura ez az egybeeses.
2017. febr. 19. 21:08
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Az Inofolic-ban nincs annyi folsav, mint a terhesvitaminokban. És nem csak az a fontos a terhesség alatt! A vas, a cink, réz, B-vitaminok és a D-vitamin legalább annyira fontosak. Az Inofolic nem tartalmazza ezeket; terhesvitaminból meg lehet venni jódmenteset is ( Elevit, Trimeszter).
2017. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Mindkét gyermekemmel csak az első 3 hónapban szedtem gravidat. Mindketten 40+4-re születtek. Szerintem nincs összefüggés.
2017. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gravidát szedtem 4-5.hónapig. Aztán váltanom kellett, mert elkezdtem tőle hányni. Emellett persze 3x2 magnéziumot.

Ezután Elevit Plust vettem, ami tökéletesen bevált.

Már elmúlt a kislányom 3 hónapos és még mindig szedem megszakítás nélkül. Így nem ürülnek ki a vitaminok, és az ásványi anyagok míg szoptatok.

2017. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7.vagyok.

36+3.hétre szültem. Szóval ez biztos nem befolyásolja azt, hogy mikor bújik ki a baba.

2017. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem tom mit log az egyik valaszolo az inofolicon nekem ezt 2 orvos is felirta az IRem miatt uh ne okoskodjon mar gondolom ő nem orvos....meg leirzam miertnem szedem a terhesvitamint
2017. febr. 20. 09:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Magneb6ot is eszek meg d vitamint orvos javaslatara
2017. febr. 20. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!