Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen stria elleni krémet...

Milyen stria elleni krémet használtok?

Figyelt kérdés
Rengeteg striám jelent meg az utobbi időben s nem tudom hogy mit kellene tegyek hogy halványuljanak.A gyogyszertárban Elacyl valamint Bio oil termékeket ajánlottak,ismeritek valamelyiket?milyenek?nektek bevált?mit használtok?Kérlek segítsetek!kétségbe vagyok esve hogy nem akarnak múlni s csak lesznek a semmiből!

2017. febr. 21. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen krém nem tünteti el.
2017. febr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A Bio oil halványítja a már meglévőket. Eltüntetni nem fogja, max ha csak alapból halvány.


Én nagyon féltem a striáktól, mert gyerekkoromban a csípőmön, és a combomon előjött pár (ezek kb.nem is látszanak az olajtól ma már).


Bio oilt használtam a 3.hónaptól, minden este-fürdés után. 1 db striám nem jött ki, pedig 15 kg híztam. A többit azonnal leadtam szülés után.

És így 3 hónappal rá olyan vagyok mint rég.

2017. febr. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mustela termékek között keresgélj.
2017. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha már kijöttek ott is maradnak, max halványodni fognak. Kenhetsz rá akármit.


Alapból genetikai, aki hajlamos rá annak kenegetés mellett is kijön. Aki nem az meg kenegeti és mondhatja, hogy a krém miatt nem jött ki miközben anélkül se jönne :)


Ajánlottak itt most pár dolgot, Bio oil most új, de jókat írnak róla. Halványítás is nagy segítség, ha ennyire aggódsz :) De sajnos örök társaid maradnak nyomaként, hogy egy kis csodát hoztál a világra :)

2017. febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem fehérednek ki, addig van esély halványítani állítólag. Én masodik terhesség alatt lettem zebra a hasamon. Collistar Intensive Anti-stretchmarks Cream-t használom pár hete, kicsi javulás látszik.
2017. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Schüssler krém 11+1
2017. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Schussler 11+1 és olíva olaj minden nap!!!! Első gyereknél ezt használtam másodiknál Babé stria elleni krém plusz olíva olaj!! A küldök körül picit lett csikom.
2017. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia

Ha egyszer valakinek striai vannak,az semmifele "csodakrem"nem fogja eltuntetni onnan! Nekem volt egy ketto a seggemen,nagyon kellemetlen volt nezegetni a tukorbe,pedig en nem is szultem meg semmi,48-es 50kg voltam mindig meg vagyok is. Es elmentem ilyen lezeres kezelesre,(de nem magyarorszagon) csak potom,1200€uro volt.

2017. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi tul hamar kuldtem el,telorol irok xd.

Szoval,a lenyeg az,hogy bejott,es azota eltunt a par striam a fenekemrol!:)

2017. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A belso hidratalas szerintem sokkal fontosabb. Nem csak folyadek hanem az olajok. En lenmagolajat es szolomagolajat eszek mindennap. A boromon erezni hogy mem szaraz. Ezen kivul meg este be is kenem egy keverekkel amit en csinaltam. Plusz jo ha figyel az ember a hizasra is
2017. febr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!