Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki érezte magát elveszve...

Ki érezte magát elveszve mielőtt anya lett?

Figyelt kérdés
Jó tudom hülyén hangozhat a kérdésem ... most a 26. hétben járunk és az első babámat várom. Szóval totál elveszve érzem magam. Nem a felkészülésre gondolok mert mindent amit lehet apránként beszerzünk/beszereztünk. Inkább az , hogy sose értettem igazából a kisgyerekekhez, nem voltam az a gügyögős "cukimukizós" babázós leányzó :) Persze érzem hogy minden rendben lesz csak kíváncsi vagyok hogy ez másnál hogy volt :)

2017. febr. 22. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki ilyen gügyögős, az én barátnőim sem ilyenek, mivel értelmes nők és nem is gagyarásznak folyton a gyerekeiknek, attól még teljesen jó anyukák, sőt talán jobbak is, mint az édi-bédi mamik.
2017. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak amiatt érzed magad elveszve, mert nem vagy gügyögős, akkor nyert ügyed van :) Sokkal nagyobb dilemmáid lesznek anyaként, mint azon morfondírozni, hogy nem vagy cukimuki a gyerekekkel :)

De viccet félretéve, nem mindenki egyforma, anyának se egyforma a stílusunk.

A saját gyerekével az ember egyébként más. Én se voltam a szülés előtt túl bababarát, nem tudtam velük mit kezdeni. De a saját gyerekem teljesen más. Más gyerekével viszont azóta se találom nagyon a hangot :) De szerintem ezzel nincs baj. Az enyémet imádom.

Szóval ne gondolkodj ilyeneken! Majd belejössz a babázásba és a szeretet, ami elönt akkor, amikor megfogod először a babádat...na, az még lehet a gügyögős típust is kihozza belőled :)

2017. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a termeszetem , azon gondolkodtam mikor lesz nekem is babam , az enyemmel se fogok tudni beszelgetni? :)
2017. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se vagyok gügyögős, de sose éreztem ennek a hátrányát, sőt... Már 10 éves a lányom, de nem mondta, hogy valaha is hiányzott volna neki a gügyögés. :) Lett belőle egy értelmes, művelt, tájékozott nagylány, hatalmas szókinccsel, választékos beszéddel. Lehet, hogy van némi összefüggés...
2017. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!