Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetesen látszódott...

17-18 hetesen látszódott volna, ha fiú?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Engem nagyon érdekel a babánk neme. 12 hetesen fiú tippet kaptunk, de nem nagyon mutatta magát. 16 hetesen fiúnak nézett, ki a köldökzsinór miatt, pont a lába között ment, ráadásul keresztbe rakta a lábait :), (de ekkor már 18 hetes méretei voltak) Most 17(18) hetesen széttett lábakkal felülnézetből mintha háton feküdne felrakott lábakkal nem láttunk semmi dudort semmi kukiszerűt. Doki nem merte mondani tutira, hogy lány, mert előfordul, hogy a "csomag" feltapad a babára... Sok uh képet láttam a neten fiút lányt, és mindegyiken szépen látszott a kukac, ha fiú volt. Valakinek tapasztalat? Széttett lábakkal telibe belátva kukacmentesen mégis fiú? :D

2017. febr. 22. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk minden orvos ugyan azt mondta.

Nem a péniszt látják, hanem a zacskokat vagy a vágást. Legjobban hátulról látszik, mert ott vagy egy egyértelmü vágás van, vagy egy kisvágás nagy kerek dologgal. Még egy orvostól sem hallottam, hogy péniszt keres, eddig mindegyik gyerekemnél vágást vagy zacsikat kerestek.

16 hetes kotól már egy igen nagy valószinüeggel tudják megondani, ha a baba megmutatja.

2017. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak kukacot heréket se láttunk semmi pluszt. Csak tényleg az érdekel, hogy ha fiú lenne akkor lehetett volna már látni. Na mindegy, marad a türelmetlenség XD
2017. febr. 22. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már jó eséllyel látszott volna, ha fiú.
2017. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszódhat 18 hetesen. Az én fiamat 16 hetesen azonosították.
2017. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a zacsit látja az a tuti! Nekünk 23.héten mutatta meg magát :) akkor konkrétan minden látszott, a zacsi is a kukac is :)
2017. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem szóval még bármi lehet... Csak tényleg ennél jobban nem mutathatta magát a baba XD Azért gondoltam, ha ilyenkor nem látszik fiúnak akkor tuti nem fiú...
2017. febr. 22. 17:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül 21 hetes uh-n kiderült, hogy kukacos :) 31 hetesek vagyunk minden rendben eddig :)
2017. jún. 2. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!