Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben van odabent?...

Minimanó94 kérdése:

Minden rendben van odabent? Menjek el a az orvosomhoz?

Figyelt kérdés
Kedden tudtam meg hogy 6-7 hetes kismama vagyok. Az orvosom csinált rákszűrést, majd hüvelyi ultrahangot . Mindent rendben talált, Aztán pár óra elteltével véreztem, olyan volt mintha megjött volna. Azonnal korház, az ügyeletes orvos megnézett hasi ultrahangal és mindent rendben talált, még azután is véreztem, másnap már csak barnáztam. Ez Normális dolog? Valaki élt már meg hasonlót?

2017. febr. 23. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mennyire véreztél, de a rákszűrés miatt valamennyi normális.


Nekem 14. héten csinált a dokim, de ő mondta is, hogy valamennyire vérezhetek, ne ijedjek meg. De nekem nem volt mensi szerű. csak kevés enyhe vérzés.


De ha rádnéztek, és azt mondták rendben, akkor szerintem rendben van.

2017. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász nem mondta, hogy rákszűrés után előfordulhat egy kis vérzés? Bár nem olyan mintha megjönne, mert az annál több.

Én is pont így jártam, csak 9.héten mentem orvoshoz. Pont esedékes volt az éves szűrés is, és mondta előfordulhat kisebb vérzés emiatt.

Másnap egy kevés barnás pecsételésem volt, és ennyi.

Jól tetted, hogy elmentél az ügyeletre, így legalább megnyugodtál, hogy minden rendben, ne aggódj!

2017. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Olyat is olvastam hogy a hüvelyi ultrahangtól is vérezhet valaki ha nagyon érzékeny a méhnyaka . Próbálok nyugodt maradni, de minden esetre ilyesztő volt a dolog, Amúgy a korházban az ügyeletes orvos úgy lebaszott mint annak a rendje.... Hogy kis vérzés miatt nem kell berohangálni... van neki jobb dolga is mint a hülye kismama sirdogálását hallgatni... aztmondta még amíg nincs görcsölés, és nem ömlik belőlem a vér nincs semmi bajom...
2017. febr. 23. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Jól tetted, hogy bementél! Nekem a hüvelyi uh után volt halvány barnás folyásom. Tehát valószínűleg picit felsértett és az elszínezte a folyást. Illetve a rákszűrés után kevés vérzés. De erre fel is hívta az orvos a figyelmemet, hogy ne ijedjek meg.
2017. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!