Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalmaim vannak,...

Biadzseni kérdése:

Alhasi fájdalmaim vannak, olyan "most fog meg jönni" érzés, a mellem meg nőtt, és fáj, Tegnap voltam nőgyógyászati vizsgálaton és azt mondta hogy még nem lát terhességet, de ha nem jön meg 2 hét múlva akkor menjek vissza! Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vedekezes nelkul szexeltel es nem jott meg akkor igen, lehetsz terhes. De lehet hogy kesik. Meglatod.
2017. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 napot késik eddig, és csináltam egy tetszett kB, két hete az negatív lett
2017. febr. 23. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj újat!
2017. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, és az álmatlanság is a terhesség miatt lehet? Fáradtnak érzem magam, nappal van hogy el alszom pár órára ( eddig sosem aludtam nappal), de van hogy nem és még sem tudok aludni éjszaka :( van hogy 20-30 percenként fel kellek, van hogy azért mert fáj a hasam alja
2017. febr. 23. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Sokkal nyomotabbnak érzem magam, hangulat változások is vannak! De az álmatlanság ki készít

😐

2017. febr. 23. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Oszinten ezek igy tel vegen az emberek legtobbjet erintik, pusztan a faradtsag meg almatlansag nem jel. Csinalj egy tesztet.
2017. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért hihetetlen, hogy 2 hét alatt nem sikerült ismételni a tesztelést. A tünetek nem mérvadóak, tessék újra tesztelni.
2017. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!