Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális dolog, ha a férj...

Az normális dolog, ha a férj azt mondja az elsö perctöl kezdve, hogy nem sexeljetek, nehogy baja essen a babának odabent?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 06:47
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A terhesség elsö percétöl. :)
2017. febr. 24. 06:47
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Már miért ne lenne normális? Nem érezheti így?
2017. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

A félelme normális, örülj neki, hogy félti a babát, akkor is, ha butaság, mert kutya baja sem lesz. Illetve, az első 12 hétben előfordulhat, hogy még is bajt okoz, de ez ritka. Mi féltünk, mert volt már egy vetélésünk, és csak a második trimeszterben voltunk együtt, addig nem.


Kényeztetni lehet egymást, beszéld meg vele, illetve a dokit is meg lehet róla kérdezni, hátha úgy párod még is belemegy :)


De még így is azt mondom, inkább féltő legyen, mint nemtörődöm. De tényleg butaság :)

2017. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor szar nö az, aki terhesen akarna magának is sexet és nemcsak a férjet kielégiteni? Ez lenne a normális, a párok igy csinálják, hogy a nönek semmi, a pasit meg hetente többször viszonzás nélkül hónapokig kielégiteni? Nektek, ez hogy ment?
2017. febr. 24. 06:55
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem érdekli az orvos mit mond, ne kockáztassak, birjam ki.
2017. febr. 24. 07:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7. héttől a 16. hétig hánytam, így talán 1x voltunk együtt. Közben kiderült, hogy mélyen van a méhlepény, ami miatt sokszor véreztem. Így teljes szextilalom van. Plusz állandóan keményedek, így szinte folyamatosan fekszem. A férjem nagyon megértő. Teljesen jól viseli. Szerintem megoldja magának a dolgot. Már nagyon várom, hogy végre kibújjon a kisasszony. De addig még 11 hét + 6 hét szexmentesség vár. 29 hkm
2017. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Neked van orvosi okod, de ha nincs? Vagy minden nönek tilalom van, csak azért nem tudok róla, mert ez annyira természetes és nyilvánvaló?
2017. febr. 24. 07:14
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Viszonzas nelkul? Az szimplan onzoseg:)
2017. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég butaságot csinál a ferjed.

Az első trimeszterben én is rosszul voltam, de azért volt szex. Viszont a 2-3 trimeszterben nagyon nagy volt a libidóm, és szuper együttlétek voltak, amiket mindketten nagyon élveztünk. Kár kihagyni, ha az orvos nem tilt el.

Nekem is volt vetélésem, mégsem gondoltam, hogy a szex baj lehet.

Nem értem ezeket a férfiakat egyébként. Az anyaság nem megszünteti, hanem felerősíti egy nő nőiességét + a szex egy természetes és szükséges dolog mindkét nem részére. Túl van misztifikálva a terhesség, ami alapján esetben szintén egy természetes állapot, nem betegség.

Az egyoldalú kényeztetés pedig nagyon nem korrekt. Akkor bírja ki ő is ( ja, hogy az már nem megy?).

Persze semmit nem tudsz érdemben csinálni, sajnos. Hátha megnyugszik, és észhez tér idővel.

2017. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem szexelhetsz,mert a férjed úgy gondolja ki.kell bírnod,akkor mondd neki,hogy szolidarirásból ő sem szexelhet/szopathatja magát,mert neki is ki kell bírni! Ez a jóban-rosszban!
2017. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!