Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Crinone gélt kell...

Lombikosok! Crinone gélt kell irrigálni beültetés utani napoktól?

Figyelt kérdés
Utrot hasznalok meg. Nem mondta a doki hogy ki kene obliteni a gelt.

2017. febr. 24. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem irrigáltam.


Kb.3-4 naponta kijött egyben mindig magától, ami összegyűlt, általában székelésnél.

2017. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy mondta most a doki, hogy esténként használjam és mielőtt felteszem az előző napi adagot mossam vagy szedjem ki. Én még agolutin injekciót kapok mellé.


Én próbálom kiszedni, szerintem a nagy részét sikerül is.

2017. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a gélt majd csak a beülti után az 5. napon kell elkezdeni használni és reggel.
2017. febr. 24. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, nekem a leszívás napjától kellett mindkettőt.
2017. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem tegnap volt a leszívás, és nekem is használnom kell már, szintén esténként. De nem mondta az orvosom, hogy öblítsem ki, de én is gondolkodtam ezen, mert olvastam, hogy sokan írták, hogy nem jön ki rendesen. Én egyelőre nem csinálok semmit, ha legközelebb megyek, megkérdezem.
2017. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sikeres lombik után, a 14. hétig használtam. Nálam Prolutex szuri (12.hétig) + Crinone gél kombináció volt.

Nekem mondták, hogy 2-3 naponta ki kell öblíteni, de úgy nem igazán jött ki. Magától meg sehogysem... Úgyhogy vettem kórházi kézmosót, amivel steril-re tudtam mosni a kezem és 3 naponta kiszedtem ami felgyűlt.

2017. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!