Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este fekudtem es eszre...

Dzsenikee333 kérdése:

Tegnap este fekudtem es eszre vettem hogy folyik belolem valami megneztem es halvany rozsaszines valadek volt! 7 hetes es 1 napos vagyok megvagyol ijedve most megyek orvoshoz szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
18 helyesírási hiba. Ez alighanem új rekord lesz.
2017. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Sok oka lehet a vérzésnek. Jól teszed, ha orvoshoz mész. Lehet progeszteronhiány, hámsérülés ( mivel terhesség alatt sokkal vérbőbb a hüvely,méhszáj és akár szem után is lehet pici Vérzés), de akár vetélés előjele is lehet. Remélem semmi komoly!


Első válaszoló. Soha ne kerülj ilyen helyzetbe. Én abban az állapotban a nevemet sem tudtam volna leírni...

2017. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szex
2017. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Annyira azért ne aggódhatsz ha nem mentél egyből kórházba...


Hogy mi lehet ez? Passz...nem látok beléd. Lehet egy vetélés kezdete de lehet hogy csak egy ér pattant el. Minden esetre elég bizarr hogy netezgetsz meg alszol még egy kicsit mielött bemennél kórházba.

2017. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Kedves második válaszoló. (amúgy az oldal üzemeltetőjének helyében kötelezővé tenném a nevek kiírását, hogy ne számok alapján kelljen szólítani egymást)

Ha valami bajom van, orvoshoz megyek, nem itt próbálok tanácsot kérni a sok okostól. Jelenleg itthon fekszem, 40 fokos lázzal, időtöltés céljából jöttem fel ide. De attól még nem felejtek el írni és fogalmazni. Ez alap dolog kell legyen mindenkinél. Akinek nincs rá igénye, annak másra sincs az életben (vok, meik, tom stb., stb.)

2017. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg, ha egy kérdés már alapból nem szimpatikus, akkor ne nyisd meg. Pláne ne olyan céllal, hogy belerúgj egy olyan emberbe, akinek kisebb gondja is nagyobb ennél. De példát mutatsz. Tökéletesen tükrözi a hozzászólásod a mai magyar mentalitást - segítségnyújtás helyett megalázzuk, belerúgunk. Szégyen!


A kérdező amúgy írta, hogy most megy az orvoshoz és szerintem kisebb baja is nagyobb annál, hogy ezzel foglalkozzon.

2017. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Az emberi butaságra és hanyagságra nem lehet kifogást találni.

Ha sietek, akkor megbocsájtható, ha nem írok helyesen? Ha beteg vagyok, akkor elnézed nekem, ha buta vagyok?

2017. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!