Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhösszehúzódások a terhesség...

Méhösszehúzódások a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok,és néha (főleg reggel és este) méhösszehúzódások vannak.A méhem teljesen kidomborodik,majd egy kis időn belül abbamarad,majd ismét! Az orvos azt mondta ez természetes, de sajnos elég kellemetlen tud lenni,és nagyon félek nehogy baj legyen! A baba egész nap mocorog,ez megnyugodtál kicsit, de akkor is...valaki tapasztalt ilyet a terhessége alatt??Segítsetek kérlek!
2017. febr. 25. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helytelen fogalmazásért, de a telefon automatikusan ad ki szavakat,és nem néztem át :(
2017. febr. 25. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedj magneziumot.az sokat segit.
2017. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amig nem nyilik tole a mehszaj, addig teljesen termeszetes hisz a meh elore gyakorol. Valojaban egesz terhesseg alatt csak kesobb jobban erezni. Sok cikket talalsz rola neten.


[link]

2017. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Én is úgy tudom,hogy később kellene ezeket éreznem, ezért vagyok egy kicsit megijedve!
2017. febr. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!