Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nem él a kicsi?

Lehet nem él a kicsi?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem egy pozit, egész erős volt a vonal, ma reggel szintén megismételtem a tesztet. Még mindig két csík, de ez halványabb mint a tegnapi. Mi lehet a baj? Lehet nem él a kicsi?

2017. febr. 26. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogyis! Másfajtával csináltad a mait?
2017. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Korai terhességnél annyira kevés még a hcg szint, hogy két azonos teszttel is lehet eltérő erősségű tesztet csinálni, ha az egyik vizelet koncentráltabb, mint a másik.

Szóval nyugodj meg.

Amikor én terhes voltam, több napja késett már a vérzésem, délutáni tesztem, ami előtt több órán keresztül nem voltam pisilni, tök erős lett, a másnap reggeli meg halványabb, mint az előző napi, mivel hajnalban voltam pisilni.

6 és fél éves a nagyfiú.:)

2017. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem unjátok ezt? Havonta van 10ilyen kerdes. A terhessègi teszt mèg MINDIG NEEEM!!! A HCG SZINT (!) MÈRÈSÈRE VALÒ! Feleslegesen stresszelitek magatokat. Èn nem is èrtem ezt màr. :-(

2csìk terhes vagy (pont) onnantól menj orvoshoz.

2017. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A csík erősségéből nem lehet tudni h mi van a babával.

A vizelet koncentrációjától is függ, az adott teszttől is stb.

Ne tesztelj többet hanem menj orvoshoz. Ha pozitív lett a teszt az annyit jelent terhes vagy, ennyi.

2017. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap amúgyis teljesen felesleges tesztelni,mert a HCG szint kétnaponta duplázódik, ha két csík van terhes vagy, azt,hogy mi van a babával nem lehet tudni,de most még az orvos sem sokat látna. Sőt ha elvetélsz/elhal a magzat (attól függ hányadik héten) a teszt még kimutattja egy jó ideig,mert idő mire a HCG is teljesen eltűnik.
2017. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3-assal tiszta szivembol egyetertek!

1 teszt, terhes vagy, pont. Onnantol orvos.

En anno csinaltam vagy negyet, erosodott naprol napra aztan megis egyszercsak verezni kezdtem es elment.... utana mar eszhez tertem, csinaltam EGYETLEN tesztet, halvany 2 csik, de ott volt, doki, mar 13 hetes.

Egy masik lany (itt irta az egyik ilyen kerdesre), 2 naponta tesztelt, egyszercsak nem volt masodik csik...egesz nap sirt, majd orvoshoz ment es egeszsegesen ott volt a baba!

2017. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as! A szívemből szóltál! Miért kell minden nap tesztelni? Nem ellenőrzésre való. Nem fogja neked megmutatni, hogy mi van a babával. Én 2db-ot csináltam. Ha rajtam múlt volna, nekem elég lett volna az egy is, de a párom nem hitt egynek, így csináltam még egyet. Pozitív, pont. 3nap múlva orvoshoz mentem.
2017. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3# vagyok, azt hittem leleszel oltva, pontozva cseszve, hogy ezt leirtam. De mar nagyon kikivankozott. Kerdezo, nem bantani akartalak. Csak teljesen felelslegesen stresszeled magad. En is csinaltam az elso pluszos utan meg egyet 3 nap mulva, h ne vèsszen kárba a plusz egy tesztem, ami otthon van. Kb ugyanolyan eros csikos volt. Aztan mar dokit kivtam, hogy 1,5het mulva mennèk hozzá.:) nyugi, relax. Orulok, h egyetertettek velem paran es nem vagyok ezzel egyedül!
2017. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Le leszek oltva *
2017. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is csak azért csináltam kettőt mert nem hittem az elsőnek. Holnap megyek dokihoz és remélem minden kiderül. Megy a zöld kéz!
2017. febr. 26. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!