Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintettek 5+3naposan mitt...

Szerintettek 5+3naposan mitt fog láttni a doki uhn? Lehet már ilyenkor a petezsákban embrió/szivverés?

Figyelt kérdés
Kinek hány mmes volt a petezsak ilyen idősen?
2017. febr. 26. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kb. 5-6 hetesen van mar van szivhang.

Nagy konyv szerint 5hetes kortol van, nekem egyszer sem volt. Mindharomszor 5hetesen par naposan mentem, egyszer sem volt. Egy hettel kèsőbb kb.már volt! :-) szivhangon kivul mindent fog latni, amit kell

2017. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne ilyedjek meg ha nem lesz mèg most sziv hang nagyon szèpen köszönöm neked :)
2017. febr. 26. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 6+3 naposan se volt még.
2017. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legkorabban kb 6 hetesen latnak szivmukodest. Attol is fugg, hogy pont a nagykonyv szerinti 28 napos ciklus 14. napjan volt-e peteeres, vagy kesobb/korabban.

5 hetesen par naposan petezsak szokott lenni, esetleg embriocsomo, szikholyag.

2017. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

5. héten még nem lehet szívhang. Leghamarabb 6+0-nál fordulhat elő, de esélyesebb 6-7 hét között.


5. héten petezsák látható biztosan szikhólyag majdnem biztos, ha már embrió kezdeményt lát a doki, akkor már inkább 5+5 körül lehetsz :) Embrió 6. héttől van. Addig nem is nagyon látják.


Jó egészséget és kitartást a türelmetlenségben :)


18hkm

2017. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5+5-nél volt már szívhang (3 mm-es embrió), de szerintem mázlim volt. itt még pár nap is számít, valószíbűleg 5+3-nál még nem lett volna. (másik terhességnél, másik géppel 6+5 nél még csak a petezsákot látták. pedig ő is jól fejlődött)
2017. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam unh ès nem lattot semmit a doki :/ pedig kett szep pozi tesztem van csak annyi van a leletemen hogy 11,5mm-es endromedium 1 het mula kontrol
2017. febr. 27. 13:15
 8/13 anonim válasza:
Hátha megnyugtatalak. Én január 27-én voltam, menzesz szerint 6 hét 1 napos. Elmentem az első ultrahangra, ahol még nem volt embrió, csak petezsák. Azt mondta a doki később foganhatott, max négy és fél hetes. Tegnap, febr. 27-én, menzesz szerint 10+2, újra ultrahang, a manó 10+4 :D, úgyh négy hét alatt nőtt hatot :)
2017. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hawonlokepp jartam aztan 8nap mùltàn szívhang is volt. Itt minden nap szamit. Koran mentel
2017. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg lehet hogy tényleg korán mentem :) remélem jövő héten hétfőn már látszódik majd de addig csak izgulok nagyon messze van még :/
2017. febr. 28. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!