Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen a méhlepény érettsé...

Mrsbara kérdése:

18 hetesen a méhlepény érettsége 1. Minden más tökéletes. Rendben leszünk így, ugye?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a második genetikai ultrahangon, minden eredményünk tökéletes, sőt, a Babánk kicsivel nagyobb is. A doki azt mondta, minden rendben van, úgyhogy hajlok is rá, hogy elhiggyem. De a leleten az szerepel, hogy 1-es érettségű a méhlepényem, amit a 18. héten én kicsit korainak tartok. Ezt a doki egyébként nem emelte ki a vizsgálatnál. Nagyon megbízható, alapos doki, eddig mindenben igaza volt, de most szeretném megnyugtatni magam...

Volt a 12. héten egy nagyon pici méhlepény-leválásom, ami azóta teljesen helyrejött és vissza is tapadt, lehet esetleg ez az oka ennek a szintű érettségnek?

Olyanok válaszát is nagyon várom, akik ennyi idősen már itt tartottak, nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra :)


Köszi előre is!


2017. febr. 27. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem már a 12 hetes uh-n 1-es fokban volt érett a méhlepényem.

A kisfiam a 38. héten született.

Szóval nem kell aggódnod.

2017. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az lemaradt, hogy 3960 grammal és 54 cm-el született, szóval fejlődött is nagyon szépen.:)
2017. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, a megnyugtató választ :) Örülök, hogy ilyen jól alakult minden nálatok :) Remélem, itt is minden rendben lesz :)
2017. febr. 27. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akik 1-től nézik az érettséget, szóval van, hogy az a legkisebb fokozat. Szerintem nálad is erről lehet szó.
2017. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek az utolsoval. Szerintem semmi gond nincs! :) Boldog babavarast.
2017. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki írt :) Bizakodom :)
2017. márc. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!