Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena vagy Tranquility teszt?

Prena vagy Tranquility teszt?

Figyelt kérdés
Ki melyiket csináltatta vagy fogja csináltatni? És miért? Jobb egyik mint a másik?
2017. febr. 27. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Prena-t csináltattunk; mert akkor még nem ismertük a Tranquility-t. Csak akkor láttunk róla szórólapot, amikor már a vérvételen voltunk. De nem bántuk meg, mert nekünk drágábbra jött volna ki. Egyébként onnantól, hogy levették a mintát, már nagyon flottul ment minden. 6 nap múlva már a kezünkben volt az eredmény.
2017. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Prenat csinaltattuk. Akkoriban ez volt meg a nifty.

Na en jol utana jartam , es kiderult h a prenat nemetorszagban vizsgaljak, a niftyt kinaban....( marmint a levett vert)

Egyedul a prena eredmenyet fogadjak el pl hivatalos ugy miatt. Ugye ez 99.9% pontossagu eredmenyt ad.

Olvass utana a honlapjukon.:)

2017. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én frissen mondom, hogy a Prena sem diagnosztikai értékű eljárás, tehát nem tudom, milyen "hivatalos" ügyre gondolsz, de ha rossz a Prena eredménye, akkor is csak amnióval lehet elvetetni a babát, ha mindkettő megbízhatósága 99,9%.


Én Prenát csináltattam, mert az orvosom azt mondta, az a legelterjedtebb, így az ő vizsgálati adatbázisuk a legnagyobb, emiatt ez a legpontosabb.

Szimpatikus volt a Nifty is, de azt olvastam a neten, hogy sokat késnek az eredménnyel, nekem pedig fontos volt, hogy nagyon gyorsan meglegyen. A Prenások nagyon korrektek voltak.

2017. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Es csak down kort szurettetek vagy a tobbfele betegseget szuro "csomagot" valasztottatok? Koszonom meg egyszer.
2017. febr. 28. 04:26
 5/7 anonim ***** válasza:

A Prena sem diagnosztikai értékű sajnos, ha gond van, kell az amnio.

Nekem Prena és Nifty közt kellett választanom, mert a downra nem lett túl jó a kockázatbecslés.

Istenhegyit választottam mert a kombinált is ott volt, így 155körülre jött ki a teszt. Sokat olvastam, kérdeztem a témában és szerintem mindkettő ugyanúgy megbízható. Gondolkodtam a 75ezres alap Prenán, de végül az egészet megcsináltattuk.

Késés nem volt, 6. munkanapon már hívtak.

2017. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a legbővebb csomagot választottam (életkor miatt) tavaly év végén. Kombináltat egyáltalán nem.

Azóta lement a Prena-Down ára, most már kombinálttal kezdeném, valószínű azzal kiderült voltan, hogy a Patau és az Edwards nincs a pakliban (ezek nagyon ritkák), és csak a Down-t nézettem volna 75 ezerért.

A teljes csomag ára nem ment le, az továbbra is 180 ezer körül van. A középső csomag 165 ezer, szerintem azt nem éri meg választani, mert akkor már az ember biztosra megy, és kifizet még +15 ezret a teljesre.

Szóval csak Down, vagy teljes.

2017. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb kombináció a Prena alap+kombinált teszt. Én ezt a kettőt csináltattam meg. Így 100ezer alatt maradsz és 3 rendellenességet szűretsz ki. Az Edwards és a Patau ritkább és ultrahangon is egyértelműbb jelei vannak, mint a Down szindrómának.
2017. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!