Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszín pici vérzés...

Halvány rózsaszín pici vérzés bajt jelenthet a 6. hétben?

Figyelt kérdés
3 napja influenzás vagyok és egy napig hànyós vírussal is küzdöttem. Az előbb pisilés után a vecepapir nagyon enyhén nagyon halványrózsaszín volt. Aggódnom kellene? Lehet belőle baj?
2017. febr. 27. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj dokihoz , lehet nincs baj nalad de nalam a veteles kezdodott !!
2017. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ügyeletre kellene mennem?
2017. febr. 27. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Akár vetélés is lehet belőle.

Terhesség alatt nem normális semmiféle vérzés!

Mielőbb menj nőgyógyászhoz, maximum megnyugtat, hogy semmi baj nincs.

2017. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetertek elsovel! MINDEN SZINES FOLYASSAL ORVOS!!

A rozsaszin folyas konkretan veres folyas.

2017. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bementel vegul ugyeletre?
2017. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sikerült elérni az orvosomat, aki azt mondta, hogy az elején ilyen előfordulhat, nincs miért aggódni.
2017. febr. 28. 08:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Mar bocs de a dokid nem normalis....igen elofordulhat de az esetek nagy szazalekaban progeszteron hiany okozza amihez gyogyszer kell hogy megmaradjon! Honnan tudja hogy a te eseted melyik??


Az en dokim az elso vizsgalatnal (mind3 terhessegemnel) ugy bucsuzott, hogy barna, rozsaszin folyas eseten azonnal hivjam es menjek be megnez. Masodik baba eseten sajnos elofordult...ejjel mentem ugyeletre, mert akkor vettem eszre. Kaptam gyogyszert de sajnos reggelre igy is folytatodott, el is ment a baba.


En visszahivnam es megmondanam hogy legyen szives nezzen mar ram es ha kell adjon gyogyszert.

Ilyen felelotlen orvost.....eszem megall.......

2017. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 hetesen egyetlen csepp vérre is azonnal kaptam az Utrogestant. Igaz, nem segített, de legalább megpróbálták. A következő terhességemnél meg már a pozitív teszttől kellett megelőzésképpen használnom.
2017. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem detto mint utolsonak!
2017. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt most igazán nem értem. Nem kezdő orvos, nagyon sokan dicsérték, ezért kezdtem el hozzá járni. Azt mondta ez teljesen természetes és csak akkor lenne okom aggódni,ha úgy kezdenék vérezni, mint menstruációkor.
2017. febr. 28. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!