Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek mégis terhes? Esetleg...

Lehetek mégis terhes? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Október végén voltam együtt a barátommal védekezés nélkül, nem volt teljes aktus pár pillanat után rájöttem hogy ezt még nem kéne és abba hagytuk. Azóta minden hónapban menstruálok, minden szokásos. Két teszt negatív lett.

Egy jó hónapig volt most alhasi fájdalmam január végétől majdnem mostanáig. Házi orvosnál voltam azt mondta rá felfázás mégsem szűnt meg a panasz gyógyszer szedésére.

Tudom el kell mennem újra orvoshoz, de addig jó lenne valami nyugtatót olvasni.



2017. febr. 27. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes
2017. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Azóta már 4 hónap eltelt, ekkor már látszódnia kellene a pocaknak is. Nem vagy terhes
2017. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy kis túl súly ami miatt nen feltétlen, köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 28. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2017. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alhasi fájdalom 1000 meg egy dologtól lehet. Október óta rendesen megjött, tesztek negatívok. Mégis hogy a bánatba lennél terhes?
2017. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%
Ha ennyire hülye vagy, sexelned sem kéne....
2017. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó válaszoló, örülj nem tervezek szaporodni.

2017. febr. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!