Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem folyik ki a KlionD?

Miert nem folyik ki a KlionD?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hasznalni, 22 hetes vagyok.

5ot raktam fel eddig, elso ketto szepen kifolyt(omlott belolem masnap), de mostmar semmi. Egy kis sargas folyas van es ennyi, ami tegnap inkabb barnas volt! :(


Ez miert van? Ezert Abba hagyom ma, es megprobalom a Genia 92t, az orvosom meg azt javasolta a klion utan. Ha ez nem jon be nemtudom mit csinalok! :(

Nektek volt ilyen problema terhesseg alatt?


2017. febr. 28. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most használtam el egy 10-es adagot. Felhelyezés előtt benedvesítetted? Szerintem nem jó ötlet, hogy a felénél abbahagyod, mert így a fertőzés még nem múlt el és lehet, hogy agresszívabban fog visszatérni. A barnás folyás valószínű, hogy a hüvelyfal felmaródása miatt van. Szerintem mindenképpen egyeztess egy orvossal mielőtt abbahagyod. Nem hiába van a csomagolásban 10 db. 30hkm
2017. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba! Használd el mindet belőle, különben többet ártasz, mint használsz a szervezetednek!
2017. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oke koszi a valaszokat!

Hat igy kimaradt ket este sajnos, de ma folytatom!

1es: neked ajanlottak hogy hasznalj huvely ph vissza allitot? Ha igen melyiket?

Nekem mar masodjara jon vissza ez a fertozes terhesseg alatt, eloszor elhasznaltam mind a 10 kliont semmit sem ert. Aztan most megint ezt kell+ a vegen valami visszaallito! Remelem bevalik, nagyon elkeseredett vagyok mar! :(

2017. márc. 1. 07:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nekem is állandóan visszatér. Elég idegesítő, de ha kezelik akkor nem lesz baja a babának. Én már 2x használtam Kliont és 3x Canestent. Utána Lactofeel-t és Vitagyin C használtam, de szerintem meg használtak semmit. Most a Klion után Gynophilust használok és eddig jónak tűnik. Szerintem most elhasználom mind a 14 db-ot utána 2-3 naponta egyet a szülésig vagy ameddig zárt a méhszáj. Remélem így már nem jön vissza többet, mert már nagyon utálom.
2017. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*meg=nem
2017. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!