Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt rossz...

Várandósság alatt rossz közérzet, lehangoltság? Más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Vajon meg fog szűnni, vagy legalább enyhülni?

2017. márc. 3. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos átestem ezen én is,nem tudtam örülni a terhességnek,reggeltől estig lehangolt,kedvetlen feszült voltam,de ez nálam kb a 12-14ik héttől megváltozott.Nem tudom mi okozza,hormonváltozás,kis félelem,aggodalom,fogalmam sincs,de nem tartom abnormális dolognak.Lesz ez jobb is :) hány hetes terhes vagy?Nem szeretsz sétálni?Én akkor éreztem jól magam ha elvittem a kutyámat sétálni,főleg ha szépen sütött a nap :) feltöltött,jo volt a közérzetem is.Dolgozol?
2017. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az elején voltam olyan fáradt állandóan, hogy létezni nem volt kedvem, első babámmal el is lustultam nagyon, másodikkal még be is tett az első fogzása, az állandó fáradtság miatt kedvetlen és lehangolt voltam, mindkétszer megszűnt a második harmadra.
2017. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben ólmos fáradtság, egész nap aludni tudtam volna, főleg, hogy tél volt és állandóan sötét. Ezt felváltotta a folyamatos félelem, nem mertem kimenni az utcára (persze azért kimentem), féltem az emberektől, nem bíztam senkiben, féltem, hogy megtámadnak stb.

Ehhez hozzátartozik, hogy én alapból úgy gondolom, hogy a terhességgel (főleg nagy hassal) az ember kiszolgáltatottá válik, hiszen nem tud úgy mozogni, futni, megvédeni magát.

2017. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság nem ugyanaz, mint a lehangoltság. Szerintem a lehangoltság csak akkor baj, ha 0-24 órában tart. Ha csak időszakos, akkor a hormonok lehetnek...
2017. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, el fog múlni a 3. hónap után ;)
2017. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hormonok szórakoznak veled. hamarosan elmúlik, ne aggódj :) hanydik hétben jársz?
2017. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze! Épp önálló életesdit játszanak a hormonjaid, ez annyira normális! Én a 2. gyerekemnél akkor csodálkoztam, mikor épp nem émelyegtem :-) Lehangoltság is volt, sőt, az első várandósságom elején be is pánikoltam! De aztán mindhárom babánál egy idő után elmúltak ezek, és nagyon élveztem a babavárást. Persze ha ténylegesen van, ami nyomasszon, akkor azt jó lenne minél előbb megoldani/javítani rajta, hogy el tudd hagyni az aggodalmat.

Mihamarabbi felszabadult babavárást kívánok!

2017. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!