Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen miert volt ilyen...

4 hetesen miert volt ilyen eross a tesztem es megis elveteltem? Masnak neztem volt halvanyabb is . Kep lent

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 3. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek semmi köze egymáshoz
2017. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A hcg a vetélésig nő, utána leesik s szintje. (Ha nincs vetélés, kb. a 12. hétig nő, utána kicsit csökken, de végig magas marad.)
2017. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csik erossege nem jelenti azt hogy nem lehet a kesobbiekben semmi baj.
2017. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom, nekem pont ugyanígy nézett ki a tesztem a nem várt előtt 2-3 nappal, mégis elvetéltem.
2017. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tesztek MÉG MINDIG NEM A HCG SZINT(!) MÉRÉSÉRE SZOLGÁLNAK! Hanem csak megmutatjak van e hcg.. tok mindegy mennyire eros a masodik csìk. Higyjetek mar nekem.. tudom leleszek pontozva de akkoris. Heti egszer minimum leirom ezt. Nemrosszbol.. csak stresszelik magukat ezzel a nők. Pedig ebbol is latszik(sajnos..) :((, hogy mindegy milyen eros a masodik vonal
2017. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Az elhalt terhességemnél produkáltam ennyire erős tesztet. Az első babámnál akivel nem volt semmi gond halványabb volt. Most megint nagyon halvány tesztem volt és hála az égnek eddig minden rendben. 17 hetes kismama vagyok. Én olvastam valahol olyat, hogy a túl magas hcg szint lehet amiatt, hogy beteg a magzat. Nem tudom. De olyankor az ember folyton a válaszokat keresi a miértjeire! Sok erőt, kitartást! Legközelebb minden rendben lesz!!!
2017. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgalatra menj el!
2017. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!