Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tennétek fel ultrahangos...

Tennétek fel ultrahangos képet a születendő babátokról közösségi oldalakra? (pl . iwiw)

Figyelt kérdés
21 hetesek vagyunk, és most ezen gondolkozom. Láttam valaki más picijének UH-s képeit így.Én is legszívesebben világgá kürtölném, de belegondoltam, hogy ez egy kicsit intim.Nem minden ismerősöm a szívem csücske, és nem tartozik mindenkire.Szerintetek?
2010. máj. 10. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
nem értem ebben mi az intim.ha meztelen fotót akarnál magadról feltenni,na az lenne az intim.én simán tettem fel uh-os képet,meg pocakos képet.
2010. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Pocakos képem nekem is van fenn, uh-s nincs, de csak azért mert meg akarom várni, hogy menjünk 4D-re, és azt szeretném feltenni.

24 hetes kismama

2010. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is van fent pocakos, és van fent 4d-s kép is!! Miért ne raknám ki???:) Szerintem ez nem intim...Örülök, hogy kitehetem:D
2010. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

A 3D-t feltettem én is. Pocakost direktbe nem,de készült rólam kép nagy pocakkal,abból van fent.


Szerintem sem intim,de ezt nyilván mindenki maga döntse el.


Üdv! 38 hetes km

2010. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Mindket gyermekemrol van fent 4d-s kep, rolam pocakos is. En nem ereztem intimnek.
2010. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint, sem pocakost, sem UH-s képet nem rakok fel. De ez az én sajátos hozzáállásom. Ettől függetlenül én szívesen megnézem az ismerőseim ilyen fajta képeit, tehát nem ítélem el. Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Szánj rá egy kicsit, gondold át és dönts. :-) Sok szerencsét a babához és könnyű szülést. 21 h km
2010. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Én feltettem egy képet amit 4D-sen készítettek a picúrról. Pocakos képem viszont még nincs fent, de gondolkodom róla, hogy teszek fel. Nem tartom intim dolognak. Büszke vagyok arra, hogy Ő az én kis manóm!!! 30. hetes kismama
2010. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is nagyon büszke vagyok.De az is bennem van, hogy van olyan ismerősöm is, akit kifejezetten utálok, és idióta.Nem akarom hogy pl. a haverjaival vihogjanak rajta.Értitek?Ez fordítva is elsülhet.Nem szeretek mindenkit, és nem mindenki érdemes arra, hogy lássa.Csakis ezért gondolkodom rajta.
2010. máj. 10. 11:55
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
nekem mindkét gyerkőcről(az egyik még pocaklakó)van fent UH fotó és rólam is x hetes pocakos képek.Nem tartom annyira intimnek,de ha jól tudom az iwiwen lehet titkosítani az albumot,és azt csak az látja akit te szeretnél.
2010. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor raktam fel uh-képet és pocakos fotót az iwiwre, amikor már megszületett a babám. Tudom, hülyeség, de addig babonából nem mertem.

Amúgy semmi kifogásom ellene, ha más ezt teszi.

2010. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!