Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek, mikor először...

Mit éreztetek, mikor először megmozdult a baba és hány hetesek voltatok?

Figyelt kérdés
Első gyermekem 17 hetesen éreztem először, most a másodikat szintén 17 hetesen. Viszont én soha nem éreztem sem pukkanásokat, sem buborékokat, sem pillangók at. Most például feküdtem az ágyon, éreztem, hogy megböknek belülről. Gyorsan odatettem a kezem és még kettő határozott bökést éreztem a köldököm alatt 2 centivel a jobb oldalról :-)
2017. márc. 10. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt pontosan nem tudom hány hetes voltam de alig volt még hasam.Egy széken ültem és először olyasmi érzés volt mint amikor pattog az ideg valamelyik izomban. Aztán egy határozottab csiklandozás szerű érzés.Lelki szemeim előtt láttam, hogy bukfencezett.Ennek már nyolc éve, de élénken él bemmem az élmény.
2017. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17-18 hetesen úgy éreztem, mintha buborék kúszna fel a méhemen, úgy mint a poháron a szénsav. Csiklandós volt:)
2017. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bökdösést ülve ill háton fekve énis. Hasonfekve inkább csiklandozást éreztem. 16 hetesen éreztem az elsőt, 15 hetesen a másodikat.
2017. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 12 hetes ultrahangon, egy jól célzott rúgással, pont úgy találta el a méhszájat, hogy éreztem. Az uh-n is látszott. Olyan érzés volt, mintha ki akarná ott dugni a lábát. Utána a 18. hétig semmit nem éreztem. Bökdösés szerű érzés volt. Nálam sem volt se bunorék, se pillangó.
2017. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül a 16. hét környékén éreztem először. De utána is csak akkor, ha este fürdés után vízszintbe kerültem és "csendben" voltam.

Gyöngyözést éreztem, talán így tudnám leírni. Mintha egyik sarokból a másikba buborékok gyöngyöztek volna át a hasamban.

2017. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!