Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lehetőség van kora...

Milyen lehetőség van kora terhesség alatt a nyugodt alvás elősegítésére? A nyugtató teakeverékre az van írva, hogy terhesen ne használjuk.

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy olyan gyógyszertárba,ahol homeopátiás bogyókat, komplexeket lehet kapni..és ott kérj erre a problémára, mert semmi egyéb dolgot nem szedhetsz, a teát meg kerüld, mert a gyógynövényeinek a nyugtató hatóanyaga károsan hat a terhességre.-ez csak a nyugtató, vesetisztító, ilyesmi teákra vonatkozik.
2008. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyugtató teákban az orbáncfű a veszélyes,azt kerülni kell.Én úgy tudom a citromfű teát lehett inni,ez az illóolajai miatt hat nyugtatóan,de ezt a patikus is meg tudja mondani pontosan.Esetleg párologtass a lakásban ylang-ylangot,levendulát,citromfüvet,fahéjat(persze a természetes illóolajokat).
2008. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Nekem a legjobb "receptem" a nyugodt alvásra, a lefekvés előtti 2-3 dl langyos tej!! De ez lehet akár nagyobb mennyiség is. Nekem is van olyan, hogy lecsúszik egy fél liter... :)

De arra figyelj, hogy PIROS (2,8%) tej legyen, és NE TARTÓS (UHT) tejet igyál!!

Remélem, Neked is beválik!!

Szép, nyugodt álmokat!!

33 hetes kismami

2008. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a meleg tejesek táborához. :)

Lefekvés előtt egy pohár langyos tejecske, és úgy álomba szenderülsz majd, mint akit fejbe kólintottak. :)

2008. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom a tejet!
2008. okt. 12. 10:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a tejcsi dolog nem jött be nekem,de a nőgyógyászom azt mondta,hogy nyugodtan ihatom mindkét teát,nem ártok vele a bébinek....
2008. okt. 13. 10:10
 7/7 A kérdező kommentje:
A két tea:citromfű és a golgotavirág,bocs ez lemaradt!
2008. okt. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!