Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is fordult elő hasonló?

Mással is fordult elő hasonló?

Figyelt kérdés

Reggel hatalmas tömeg volt a buszon. Mikor leszálltam nagyon rosszul lettem. Szédültem és hányingerem volt, ezért ittam pár kortyot. Volt a hátizsákomban zacskó, de nem volt időm elővenni, így sajnos kénytelen voltam (a gyakorlatilag már üres és hála Istennek "nagyobb szájú") üvgbe hányni. Semmi esetre sem szerettem volna a földre, az még kellemetlenebb lett volna. Nem látott tudtommal senki, mivel egy kis utcában történt a dolog. A megállóban lévő szemetesbe dobtam az üveget, előtte persze becsomagoltam egy zacskóba. Iszonyú kellemetlen volt,ráadásul egész nap azon gondolkoztam, hogy "nem hagytam e szagot a megállóban" és hogy mi fog történni, ha napokig nem is viszik el a szemetet.

Azt hiszem ezek után mindig kézben tartok zacskót. :(



2017. márc. 14. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj ne izgasd magad, a terhessegi rosszullet sajnos nem varja meg a megfelelo helyet es alkalmat :)

Egy kismama a metron hanyt....egy pasi cipojere :) Szolt hogy rosszul van alljanak arrebb, de a pasi ra se bagozott, hat igy jart!

2017. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. :) Végülis ha azt nézzük, hogy részegek csak úgy simán belehánynak a kukába, az én esetem az üveggel már nem is olyan kellemetlen, akár egy kukás szemszögéből nézve is. Csak ne nézzen bele a zacskóba..
2017. márc. 14. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggaszd magad ezen,én eleinte munkába menet kb 2 méterenként álltam meg az út szélén a fűben. Pont nem érdekelt mit gondolnak,igaz az én gyomrom üres volt még olyankor és szinte csak a gyomorsav és epe volt 😯 36hkm
2017. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, próbálok megnyugodni. Este arra jöttem haza és láttam, hogy a zacskó az üveggel még mindig benne volt a szemetesben. Gondolkoztam rajta, hogy kiszedem, de ez elég nevetséges lett volna. :D Talán azért zavar ennyire, mert 7 éve bulimiás voltam, így talán úgy érzem, hogy megbélyegeznek vagy furcsán néznek rám, pedig még csak nem is látták ezt az incidenst. Meg kell barátkoznom a gondolattal, hogy ilyen rosszullétek előfordulhatnak és nem kell kellemetlenül éreznem magam miattuk.
2017. márc. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!