Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Náthára, torokfájásra mit...

Náthára, torokfájásra mit szedtetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
homeogene 9 homeopátiás bogyót.
2010. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fokhagymát...mintha gyógyszer lenne, nyeld le vízzel.Készíts fokhagyma levest, edd jó forrón, az kihajtja a náthát.

A torkodra pedig ajánlom a sós vizes gargarizálást,jó sok sót tegyél 1-2 dl vízbe, amikor érzed hogy fáj, gargarizálj, nagyon jól fertőtlenít.

Nekem nagyon bejött, már mikor éreztem, hogy kezd fájni a torkom ezt csináltam és el is múlt.

16+3 hetes kismami:)ja és jobbulást:)

2010. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Homeogene nagyon jó torokfájásra, ahogy az első válaszoló is írta. Náthára, influenzás tünetekre az Oscillococcinum nekünk nagyon bevált, ez is homeopátiás, tehát nyugodtan szedhető. Ha netán köhögsz is, akkor mehet még a Stodal szirup.
2010. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim a lándzsás útifű szirupot ajánlotta. Bevált.
2010. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hagymateát ittam, mézes fokhagymát ettem. Köhögésre pedig nagyon jó a Stodal szirup.
2010. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!