Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a méretek nem jók?

Ezek a méretek nem jók?

Figyelt kérdés

Hat hetesen 15 mm petezsák, nyolc hetesen 15 mm embrió, tíz hetesen 35 mm embrió.

+ két nap mindegyiknél a pontos idő. Minden kérdezőnek nagyobb. Miért? Dec 30-tól számoljuk, de ezek szerint nagyon későn foganhatott?



2017. márc. 17. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően nem jó, ha egy kisebb, mint lennie kéne, mert az azt jelenti, hogy nem fejlődik jól, és előbb-utóbb elhal.

Vagy azt, amit te is írsz: később fogant. De ezt meg neked kell kisakkozni.

De ha 10 hetesen van szívhang, szerintem nincs semmi baj.

2017. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha arányosan kisebb minden alkalommal, akkor nincs gond, valószínű, hogy tényleg később foganhatott középidőnél.
2017. márc. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem a menses szerint kell számolni. :) A fogantatás idejét nem lehet mindig belőni, és ilyenkor csak megzavarodik az ember. Ha az orvos mindent rendben talált hidd el neki.

Nekem menses szerint 10+4,méret alapján 9+3.

Itt egy kis segítség a méretekhez, szerintem rendben van. Minden terhesség más, nem szabad összehasonlítani. :)

[link]

2017. márc. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!